Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2017-05-24 09:45:11

Artėjant vasaros sezonui – žinomų specialistų patarimai

Pagaliau prasidėjęs šiltasis sezonas skatina skirti daugiau dėmesio fiziniam aktyvumui, mitybai ir bendrai gerai savijautai. Tačiau, kaip pastebi specialistai, siekti pokyčių daug lengviau sulaukiant motyvacijos iš aplinkos. Dėl šios priežasties mineralinis vanduo „Birutė“ pristato projektą „Birutė Efektas“ – juo siekiama įkvėpti ir paskatinti įgyvendinti teigiamus pokyčius kasdienėje veikloje.

„Visada raginu sveiką gyvenseną paversti savo įpročiu, o tam svarbūs keli elementai: mityba, fizinis aktyvumas ir mąstymas. Jeigu norite geriausio asmeninio rezultato, reikės surasti ir geriausią balansą tarp šių visų elementų. Pakeisti įpročius bus sunku, jeigu įstatysite save į rėmus, pradėsite save riboti, skaičiuosite kiekvieną kąsnį, o vėliau persivalgysite. Svarbiausia – klausyti savo organizmo“, – teigia viena iš projekto eksperčių, mitybos specialistė Deimantė Rapalytė.

Siekiant atsižvelgti į ekspertės minimas bendrai gerai savijautai pasiekti reikalingas sritis – fizinį aktyvumą, sveiką mitybą ir pozityvų mąstymą – šiam projektui parinkti skirtingų sričių ekspertai:

·                            „MyHero!“ ambasadoriai Ignas Bakėjus ir Alanas Dzeranovas. Treneriai patars, kaip pradėti sportuoti, iš kur pasisemti motyvacijos bei kaip susikurti sistemą, padėsiančią siekti geriausio efekto. I. Bakėjus ir A. Dzeranovas taip pat sukūrė 4 savaičių sporto pratimų programą, kurios vaizdo įrašus gali gauti kiekvienas, užsiregistravęs projekte.

·                            Patarimais dalysis ir mitybos specialistė Deimantė Rapalytė, profesines žinias gilinusi Jungtinėje Karalystėje, Londono natūropatijos koledže, o Midlsekso universitete įgijusi ir homeopatės diplomą. D. Rapalytė teigia, kad reikia vadovautis 80/20 taisykle – 80 proc. skirti maistingai ir sveikai mitybai, o likusią dalį palikti mėgstamam maistui ar desertui. Anot ekspertės, įspraudus save į griežtus rėmus, kyla natūralus pasipriešinimo jausmas, todėl dietos neveikia. 

·                            Kaip pozityviau mąstyti ir geriau pažinti save patars kūno psichoterapeutė Rasa Mažionienė, žmogaus pažinimo centro „Vaiska“ įkūrėja. R. Mažionienė moko, jog svarbiausia pažinti savo emocijas, atskirti gerąsias nuo blogųjų, bei suprasti, kokios priežastys sukelia malonius ar nemalonius jausmus.  

 

Liepos viduryje paaiškės du „Birutė Efektas“ nugalėtojai – „TOP Efekto“ rezultatai bus įvertinti specialiais dizainerės „Laura Daili“ prizais. Kartu jūsų laukia ir papildomos projekto partnerių „Birutė“, „MyHero!“, „Nutriless“, „Vytautas Mineral SPA“, „Reebok“ ir klinikos „Grožio pasaulis“ dovanos.

Daugiau informacijos www.birute.lt

 

Daugiau informacijos:

Agnė Adomaitytė

Projektų vadovė

Komunikacijos agentūra AD VERUM

+370 674 43685 // agne.adomaityte@adverum.lt