Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2017-05-31 15:20:45

Kviečiame dalyvauti konferencijoje „Tarpsektorinis bendradarbiavimas – būdas siekti geresnės vaikų sveikatos“

Birželio 13 d. Švietimo ir mokslo ministerijoje (A. Volano 2, Vilnius) organizuojama tarpžinybinio bendradarbiavimo konferencija „Tarpsektorinis bendradarbiavimas – būdas siekti geresnės vaikų sveikatos“. Konferencijos tikslas – atliepti aktualias su vaikų sveikata susijusias problemas ir iššūkius, pasidalinti patirtimi organizuojant švietimo ir sveikatos sektoriaus bendras neformaliojo švietimo veiklas, skirtas sveiko gyvenimo įgūdžiams ugdyti ir vertybinėms nuostatoms formuoti.

Konferencijos metu bus aptarta, kokios neformaliojo švietimo priemonės gali padėti ugdyti vaikų ir jaunimo gebėjimus saugoti bei stiprinti savo ir kitų sveikatą, didinti vaikų supratimą apie triukšmą, vertinti savo ir kitų potencialą dirbti komandoje. Bus apžvelgtos sveikatą stiprinančių mokyklų tinklo plėtros aktualijos, atliepiančios geros mokyklos idėjas. Taip pat – analizuojami Pasaulio sveikatos organizacijos skelbiamų atmintinų dienų organizavimo būdai, pristatoma Lietuvos mokinių, mokytojų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų konkurso „Sveikuolių sveikuoliai“ organizavimo patirtis.

Būtina išankstinė registracija internetu iki 2017 m. birželio 7 d.: https://drive.google.com/open?id=1gYFbpP4E2-Zcyll-NjdQCbh6n_dcrNpYmngjdHeX8E8

Bus išduodami konferencijos dalyvių pažymėjimai.

Konferenciją organizuoja Švietimo ir mokslo ministerija ir Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras. 

 

Viktorija Kalaimaitė

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras

Informavimo, bendradarbiavimo

ir veiklos analizės skyrius
viktorija.kalaimaite@lmnsc.lt

LT-09101, Žirmūnų g. 1B, Vilnius

8 5 2773614

www.lmnsc.lt