Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2017-06-13 15:08:01

Willi ir Barlie - mūsų draugiški lokiai „Buddy Barlie jau turi vardus!

 
2017 m. birželio12 d.


Willi ir Barlie - mūsų draugiški lokiai „Buddy Barlie jau turi vardus!


2017 m. gegužės 5 d. po ilgo žiemos miego mūsų draugiški lokiai „Buddy Bar" užėmė savo vietas priešais ambasadą. Paskelbtas vardų konkursas, bendradarbiaujant su Lietuvos nacionalinės televizijos LRT laida „Labas rytas, Lietuva!", sėkmingai baigtas. Dėkojame už daugelį kūrybiškų pasiūlymų!

Lokio Nr. 1, stovinčio prie Vokietijos ambasados pagrindinio įėjimo, vardas nuo šiol „Willi".  Šį lokį apipavidalino Viekšnių gimnazijos moksleivė Vaiva Bertulytė. Gimnazija skiria ypatingą dėmesį vokiečių kalbos mokymui ir yra viena iš daugiau nei 1800 mokyklų, kurias pasauliniu mastu vienija vokiečių kalbos mokyklų-partnerių tinklas. Šį vardo pasiūlymą pateikė Vilniaus „Ryto" progimnazijos 6-os klasės moksleiviai.

Garsaus lietuvių menininko Vinco Matonio nuspalvintas ir priešais įėjimą į Vokietijos ambasados teisės ir konsulinį skyrių pastatytas lokys Nr.2 gavo vardą „Barlie". Šį vardo pasiūlymą atsiuntė Vilniaus Žirmūnų gimnazijos 3B2 klasės moksleivių grupė.

Burtų keliu išrinkti vardai „Willi" ir „Barlie" simbolizuoja Lietuvos ir Vokietijos sostines ir tokiu būdu pabrėžia tai, dėl ko lokiai iš viso yra pastatyti, t. y. Vokietijos ir Lietuvos draugystę.Mathias Kobs
Vokietijos Federacinės Respublikos ambasada VILNIUJE
Kultūros, spaudos ir viešųjų ryšių skyrius
Z. Sierakausko g. 24   -   LT - 03105 VILNIUS
Tel. +370-5-210 6431
Mob. tel. +370-699-38133
El. paštas pr-100@wiln.diplo.de
Internetas www.vilnius.diplo.de