Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2017-06-13 16:59:38

Latvių dizainerė sukūrė specialiai miesto festivaliui „Summer in the City" dedikuotą kolekciją

PRANEŠIMAS SPAUDAI
2017-06-13

Latvių dizainerė sukūrė specialiai miesto festivaliui „Summer in the City" dedikuotą kolekciją

Jau šį penktadienį, birželio 16 d., Vilniaus Kalnų parke vyksiančiame miesto festivalyje „Summer in the City" vilniečių ir miesto svečių laukia itin turininga pramogų diena. Nuo pasaulinių ir Lietuvos muzikos žvaigdžių, kaip „R￶yksopp", „JP Cooper", „Solo Ansamblis" ir kitų koncertų iki visai šeimai skirto nemokamo pikniko ir net galimybės pasipuošti specialiai festivaliui sukurta drabužių kolekcija.

Pastarąją lietuvių festivaliui sukūrė Latvijos mados prekės ženklas „One Wolf”. Šį inteligentiškos gatvės mados prekės ženklą 2012 m. įkūrė Latvijos dizainerė Agnesė Narnicka. Funkcionalus ir estetiškas gatvės mados prekės ženklas puikiai atspindi šiandieninę miesto kultūrą ir jauno žmogaus gyvenimo būdą, todėl kiekvienas, „Summer in the City" metu, galės ateiti, pasimatuoti, apžiūrėti ir įsigyti šiuos drabužius. „Summer in the City" organizatoriai tikisi, kad „One Wolf" dalyvavimas festivalyje bus ne tik puiki proga įsigyti kokybišką, kasdienai tinkantį, unikalų drabužį, bet ir iš arčiau susipažinti su latvių mados tendencijomis.

Specialiai „Summer in the City" festivaliui parengta „One Wolf" kolekcija sukurta vyrui ir moteriai - miesto chuliganams, laisvai mąstantiems ir smalsiems atradėjams, trokštantiems nuotykių. Kolekcijoje daug laisvų „oversize" siluetų, kurie netaikomi konkrečiam kūno sudėjimui ir yra laisvai derinami su kasdieniu garderobu, nes išlaiko tiek savo asketišką stilių, tiek individualumą bei originalumą. Kaip kontrastas laisviems ir didelių apimčių siluetams, neatskiriama kolekcijos dalis yra ir siauro silueto džinsai bei marškinėliai.

„Mūsų visa komanda labai džiaugiasi, kad „Summer in the City" festivalio idėja susidomėjo ir nuostabius marškinėlius išskirtinai šiam festivaliui pasiuvo būtent „One Wolf” prekinis ženklas iš Latvijos. Kadangi „Summer in the City" miesto festivalio tapatybė puikiai dera su „One Wolf” idėjomis - sukurti laisvą, nevaržomą ir pilną judesio bei pramogų dieną kiekvienam - visai komandai buvo labai džiugu, kad būtent „One Wolf” kūrė nevaržoma festivalio dvasia alsuojantį aprangos stilių," -  pasakoja viena menų fabriko „Loftas" projektų vadovių Aušra Kareniauskaitė.

„Summer in the City" festivalio metu ne tik bus galima pasipuošti, bet ir išgirsti pirmą kartą Lietuvoje koncertuosiantį elektroninės muzikos duetą - vieną sėkmingiausių grupių Norvegijos istorijoje „R￶yksopp". Kasmet rengiamame didelės sėkmės sulaukusiame vienos dienos festivalyje taip pat koncertuos britų atlikėjas „JP Cooper", estų elektroninės muzikos žvaigždė „NOĖP", ryškiausias pastarųjų metų Lietuvo scenos debiutas „Daddy Was A Milkman" ir alternatyviosios muzikos grupė „Solo Ansamblis".

Festivalis „Summer In The City" šįkart muzikos gerbėjus į sostinės Vilniaus Kalnų parką sukvies birželio 16 d.

Daugiau informacijos: www.menufabrikas.lt