Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2017-06-14 11:44:39

Iš gyvenimo pasitraukti mėginusią nepilnametę, sustabdė policijos pareigūnaiTauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas

    Adresas: Gedimino g. 17                  Tel.  (8 446) 20 270
LT-72239 Tauragė                            Faksas (8 446) 61 918
LIETUVA                                         El. paštas kristina.eskiene@policija.lt          
Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato
 anoniminis pasitikėjimo telefonas - (8 446) 61 952

2017-06-14  

Iš gyvenimo pasitraukti mėginusią nepilnametę, sustabdė policijos pareigūnai

Vėlų 2017 m. birželio 13 d. vakarą, Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato  Veiklos skyriaus tyrėjoms Agnei Abraitienei, Kristinai Jasulevičienei, Audronei Staševičienei, Aušrai Samoškaitei bei Reagavimo skyriaus tyrėjams Aurimui Paulauskui ir Juliui Astrauskui teko gelbėti merginą (gim. 2000 m.) nuo neapgalvoto žingsnio - savižudybės.
Apie 22.33 val. per policijos elektroninių paslaugų sistemą, vienos socialinio tinklapio „Facebook" grupės narys pranešė, kad mergina įkėlė savo nuotrauką, kurioje yra supjaustyta ranka ir užrašas, jog ketina nusižudyti. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Operatyvaus valdymo skyriaus specialistas Artūras Tamašauskas gavęs informaciją nedelsiant pranešė apie tai patruliuojančioms pajėgoms, prasidėjo merginos paieška. Operatyvaus valdymo skyriaus specialistui pavyko susisiekti telefonu su nusižudyti norėjusia nepilnamete ir mergina jam patvirtino, jog kaip tik eina nusižudyti. Pokalbio metu specialistas nustatė jos koordinates ir pranešė apie tai paiešką vykdantiems pareigūnams.
A. Abraitienė ir K. Jasulevičienė pirmosios rado merginą sėdinčią ant Gedimino g. esančio geležinkelio tilto turėklo. Pareigūnės stengėsi atkalbėti merginą nuo tokio neapgalvoto žingsnio, tačiau ji nesileido į kalbas, grasino, jog priartėjus pareigūnėms ji šoks. Atvykus A. Samoškaitei ir A. Staševičienei mergina nukreipė dėmesį į jas, todėl nieko nelaukdama A. Abraitienė pribėgo prie mergaitės, sugriebė už liemens, pribėgus kitiems pareigūnams iškėlė ją į saugią vietą.
Pareigūnai patys pristatė merginą į ligoninės priėmimo skyrių, kur vėliau po apžiūros nuspręsta pervežti ją į Klaipėdos ligoninę.
Pareigūnai džiaugiasi, galėję išgelbėti merginą nuo neapgalvoto žingsnio ir tikisi, kad ji antrą kartą tos pačios klaidos nebekartos.
Primename, kad psichologinės pagalbos galite sulaukti šiais pagalbos telefonais:

Psichologinės pagalbos tarnyba    Telefono numeris    Darbo laikas
Jaunimo linija
Budi savanoriai konsultantai
    8 800 28888    I-VII Visą parą
Vaikų linija
Budi savanoriai konsultantai, profesionala

    116 111    I-VII 11:00-21:00
Linija Doverija
(parama teikiama rusų kalba) Budi savanoriai konsultantai. Pagalba skirta paaugliams ir jaunimui.
    8 800 77277    I-V 16:00-20:00
Pagalbos moterims linija
 Budi profesionalai, savanoriai konsultantai
    8 800 66366    I-VII 10:00-21:00
Vilties linija
Budi profesionalai, savanoriai konsultantai
    116 123    I-VII Visą parą

 

Valdymo organizavimo skyriaus specialistė                                                                     Kristina Eskienė

Cituojant Tauragės apskrities VPK pranešimus, prašome nurodyti informacijos šaltinį