Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2017-06-15 12:07:15

Seimo LVŽS frakcijos pranešimas: nuo rugsėjo 1-osios neformalusis ugdymas ir toliau bus finansuojamas


2017 m. birželio 15 d. pranešimas žiniasklaidai

Seimo LVŽS frakcijos pranešimas: nuo rugsėjo 1-osios neformalusis ugdymas ir toliau bus finansuojamas

Seimo nutarimas, kurį teikia Liberalų sąjūdžio ir kitų frakcijų atstovai dėl neformaliojo vaikų švietimo krepšelio tęstinumo ir plėtros, nereikalingas, nes Vyriausybė jau priėmė sprendimą: nuo rugsėjo 1-osios neformalusis ugdymas ir toliau bus finansuojamas.
Trūkstamų lėšų neformaliajam moksleivių ugdymui bus skirta iš Švietimo ir mokslo ministerijos vidinių resursų. Dėl to sutarta trečiadienį per Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio, švietimo ir mokslo ministrės Jurgitos Petrauskienės bei finansų ministro Viliaus Šapokos susitikimą.
LVŽS frakcija dar kartą apgailestauja, kad praėjusios kadencijos Vyriausybė, formuodama 2017 metų valstybės biudžetą, nenumatė lėšų neformaliajam ugdymui visiems metams, todėl antrajame šių metų pusmetyje atsidūrėme situacijoje, kai lėšų tam pritrūko, ir buvo būtina priimti sprendimą papildomai skiriant 2,6 mln. eurų.
Vaikų ir jaunimo  užimtumas - vienas iš LVŽS prioritetų. Lėšos neformaliajam moksleivių ugdymui bus numatytos ir 2018 metų valstybės biudžete, todėl tokia padėtis nepasikartos.


LVŽS infocentras
media@lvzs.lt