Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2017-06-15 13:49:47

Jaunas užpuolikas įsivaizdavo esąs nukentėjęs

 

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato
komunikacijos grupė

    Tulpių g. 60
LT-35501 Panevėžys    (8 45) 503 009, 860873714
rasa.meiste@policija.lt

Pasitikėjimo telefonas (8 45)  503 333
2017-06-15
PRANEŠIMAS SPAUDAI
Jaunas užpuolikas įsivaizdavo esąs nukentėjęs


Į Panevėžio apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą kreipėsi 48-erių metų moteris ir pranešė, kad birželio 9 dieną ją, važiuojančią Nemuno gatve, ties pėsčiųjų tiltu, užpuolė taip pat dviračiu važiavęs nepažįstamas jaunas vyriškis.
Sudavęs kelis smūgius, užpuolikas pradėjo moterį tempti į šalia esančius krūmus. Pro šalį dviračiu važiavęs kitas vyriškis išgirdo pagalbos šauksmą ir suskubo į pagalbą. 24 metų užpuolikas, skubėdamas pasitraukti iš įvykio vietos, paliko savo transporto priemonę ir pametė batą. Dėl šio įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl Viešosios tvarkos pažeidimo.
Kitą dieną minėtas 24-ių metų vaikinas atvyko į policijos komisariatą pranešti apie pavogtą dviratį. Apklausos metu paaiškėjo, kad tai galimai tas pats vaikinas, kuris užpuolė perpus vyresnę moterį. Alkoholio kiekio matuokliu pareigūnai vyrui nustatė 0,14 prom. girtumą. Vyrui skirta kardomoji priemonė - rašytinis pasižadėjimas neišvykti. Policijai iki šiol asmuo buvo nežinomas.

    
Vyresnioji specialistė                                                                Rasa Meištė                     Cituojant pranešimą, prašome nurodyti informacijos šaltinį.           
Skelbiant pranešimą, nepažeisti nekaltumo prezumpcijos principo.