Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2017-06-16 10:30:27

Badmintono turnyras „Vilniaus plunksna" šiemet - mėgėjams, pažengusiems ir vaikams

PRANEŠIMAS SPAUDAI
Birželio 16 d.


Badmintono turnyras „Vilniaus plunksna" šiemet - mėgėjams, pažengusiems ir vaikams


Ne tik po saule, ir ant žolės vietos užteks visiems. Šeštus metus organizuojamas badmintono mėgėjų turnyras „Vilniaus plunksna" liepos 30-ąją Vingio parke suremti raketes šį sykį pakvies ne vien dar tik atrandančius šio žaidimo malonumą. Atskiros aikštelės planuojamos ir pažengusiems bei vaikams.

Gražiausiu vasaros sekmadieniu mieste tituluojama „Vilniaus plunksna", gimusi kaip neįpareigojantis turnyras pradedantiesiems, užaugo kartu su nuolat joje žaidžiančiomis komandomis. Daugkartinės turnyro finalininkės, kaip antai festivalio „Mados infekcija" komanda, jau porą metų iš eilės nokautuoja visus kitus žaidėjus ir užtikrintai siekia nugalėtojo titulo, taip pat varžosi oficialiuose turnyruose.

„Gerai žaidžiantys turnyro dalyviai per tuos metus tapo geriausiais ir iš tiesų labai patobulėjo. Daugelis jų badmintono treniruotes lanko nuolat, žaidžia turnyruose, todėl natūralu: jėgos su kitais mėgėjais nebėra lygios", - sako vienas „Vilniaus plunksnos" organizatorių Žilvinas Stumbras. - „Mūsų turnyro esmė - ne pergalių skonis, o žaidimo malonumas, todėl nusprendėme pažengusias komandas atskirti nuo mėgėjų".

Atsipalaidavusiems, tikriems badmintono mėgėjams šiemet bus skirta 16 aikštelių, planuojama, kad jose tarpusavyje rungsis apie 60 komandų. O į pažengusiems skirtas aikšteles „Vilniaus plunksna" žaidėjus kvies kartu su Lietuvos badmintono federacija. Jose galės varžytis žaidėjai, rungtyniaujantys oficialiuose badmintono turnyruose. Dar porą aikštelių turnyre ketinama įrengti augančiai naujajai badmintono mėgėjų kartai, vaikams. „Vilniaus plunksna" - draugiškas ir atviras visiems turnyras, taigi net ir iš anksto neužsiregistravę galės švytuoti raketėmis festivalio partnerių „Small Planet Airlines" įrengtose žiūrovų aikštelėse.

Komandos kviečiamos registruotis puslapyje www.vilniausplunksna.lt iki liepos 14 d. Pagrindinis reikalavimas - 4 žmonių komandoje turi būti 2 vaikinai ir 2 merginos. Apsiplunksnavę žaidėjai jau žino: nors profesionalumas čia nevertinamas, už kūrybiškumą skiriamas ypatingas dėmesys. Įdomus komandos pristatymas, jokių rėmų nevaržomas aprangos stilius, atsipalaidavimas ir gera nuotaika - tiesus kelias į „Vilniaus plunksnos" glėbį.

Daugiau informacijos:


Žilvinas Stumbras

Tel.: + 370 699 92 615