Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2017-06-16 10:44:50

Baudos neatbaido nepilnamečių vairuoti transporto priemones

Vilnius
2017-06-16

Baudos neatbaido nepilnamečių vairuoti transporto priemones

Šiandien Vilniaus miesto apylinkės teismas išnagrinėjo septyniolikmečio administracinio nusižengimo bylą dėl transporto priemonės vairavimo neturint teisės vairuoti.

Teismas, skirdamas nuobaudą, atsižvelgė į padaryto nusižengimo pobūdį, į administracinėn atsakomybėn traukiamą asmenį apibūdinančius duomenis - administracine tvarka nebaustas, nepilnametis, nustatyta jo atsakomybę lengvinanti aplinkybė - prisipažįsta ir gailisi. Teismas mano, kad nuobaudos skyrimo tikslai bus pasiekti paskyrus sankcijoje numatytą minimalią 150 Eur baudą.

Nutarimas per dvidešimt dienų gali būti skundžiamas.
    
Per nepilnus šešis šių metų mėnesius už transporto priemonių vairavimo pažeidimus Vilniaus miesto apylinkės teismas išnagrinėjo 34 nepilnamečių administracinių nusižengimų bylas. Vienas nepilnametis yra baustas net 6 kartus. Daugiausiai jaunuoliai vairuodavo transporto priemones, neturėdami teisės jų vairuoti. Nepilnamečiams skirtos 25-600 Eur dydžio baudos, dviem baudos buvo pakeistos į viešuosius darbus. Didžiausias baudas teismas skyrė už vairavimą esant neblaiviems ir už pasišalinimą iš eismo įvykio vietos.


Kontaktai žiniasklaidai
Airinė Šerelytė-Skistymienė
Vilniaus miesto apylinkės teismo
pirmininko padėjėja ryšiams su visuomene
Tel. (8 5) 274 0379, mob. 8 646 12 149
El. p. Airine.serelyte-Skistymiene@teismas.lt
www.vat.lt/lt/vilniaus-miesto-apylinkes-teismas.html