Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2017-06-17 17:37:53

Kauno savivaldybė Menininkų namams ieško tinkamo, kūrybingo ir ambicingo vadovo

Kauno savivaldybė Menininkų namams ieško tinkamo, kūrybingo ir ambicingo vadovo

 

Iki birželio 21 dienos galima apsispręsti ir pranešti laišku internetu http://komanda.kaunas.lt apie savo norą tapti Kauno menininkų namų vadovu. Jei tik yra pakankamai pasiryžimo šią unikalią kultūrinę erdvę prikelti antrajam gyvenimui. Tokioms pareigoms ieškoma kūrybingo ir ambicingo žmogaus.

Kauno miesto savivaldybė skelbia, kad Kauno menininkų namai – tai vienintelė tokia unikali kultūrinė erdvė mieste, atvira įvairioms meninės draugystės ir kultūros formoms. Ši įstaiga siekia neatsilikti nuo šiuolaikinių kultūros ir meno tendencijų, tiria ir stebi kultūros lauką, įgyvendina Kauno miesto kultūros strategiją bei skatina ir inicijuoja įvairius kultūrinius vyksmus.

Kauno menininkų namų vadovas bus atsakingas už organizacijos strategijos kūrimą ir įgyvendinimą, veiklos vystymą, bendradarbiavimo plėtojimą ir palaikymą. Jis taip pat turės organizuoti Kauno menininkų namų veiklą, atstovauti juos nacionaliniuose bei tarptautiniuose kultūrai bei menui skirtuose projektuose.

 „Menininkų namų funkcija neapsiriboja vien tik renginiais. Dėl to Kauno menininkų namų vadovė ar vadovas turėtų būti ir kūrybiškas, ir ambicingas bei nebijoti imtis drąsių sprendimų. Tikimės,  kad ši unikali erdvė Kaune vėl taps tikraisiais kultūros ir meno namais, atliepiančiais miesto kultūros strategiją“, - teigia Kauno vicemeras Simonas Kairys.

Naujojo vadovo laukia patraukli ir dinamiška darbo aplinka, profesionali ir draugiška komanda, motyvuojantis užmokestis, asmeninis bei profesinis tobulėjimas.  Atrenkant kandidatus į antrąjį turą, bus vertinamas kandidato išsilavinimas (aukštasis universitetinis humanitarinių mokslų, socialinių mokslų arba meno srities), darbo patirtis, iniciatyvumas, komunikabilumas, kūrybiniai ir strateginio mąstymo gebėjimai.

Dėl išsamesnės informacijos galima kreiptis į Gintarę Jokubynaitę, tel. 20 74 92; el. paštu  gintare.jokubynaite@kaunas.