Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2017-06-19 09:52:16

Šiandien prasideda derybos su Jungtine Karalyste pagal 50 straipsnį

 

 

 

Europos Komisijos vyriausiasis derybininkas Michelis Barnier ir išstojimo iš Europos Sąjungos reikalų ministras Davidas Davisas susitarė, kad derybos pagal 50 straipsnį prasidės šiandien, birželio 19 d.

Pirmojo oficialių derybų raundo darbotvarkė pateikiama čia. Prasidedančių derybų temos – piliečių teisių, finansinio susitarimo, Šiaurės Airijos sienų ir kiti numatyti eilės tvarka aptarti atsiskyrimo klausimai. Šalys taip pat aptars derybų struktūrą ir kokius klausimus derėtų apsvarstyti per artimiausius mėnesius. Europos Komisija jau pateikė Jungtinei Karalystei savo derybinių pozicijų dokumentus dėl piliečių teisių ir finansinio susitarimo. Laikantis Komisijos skaidrumo politikos abu dokumentai paskelbti birželio 12 d.

Pasibaigus šios dienos derybų raundui, šiandien vakare bus surengta bendra Michelio Barnier ir Davido Daviso spaudos konferencija. Spaudos konferenciją bus galima stebėti tiesiogiai EbS kanalu. Planuojamas spaudos konferencijos laikas bus paskelbtas čia: http://ec.europa.eu/avservices/ebs/schedule.cfm?page=1&date=06/19/2017

 

 

 

 

 

                                                                                                                                                  

Jei nenorite gauti pranešimų žiniasklaidai, prašome atsakyti į šį laišką žodžiu „nesiųsti“.

 

 

Gražios dienos

 

Ryšių su žiniasklaida grupė

Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje

Gedimino pr. 16, LT-01103 Vilnius

Tel: +370 5 2430335