Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2017-06-19 14:58:02

JANIS KALNMALIS - TAPYBA

parodos atidarymas viešbutyje ir konferencijų centre "Karolina, birželio 22d. 18.30 val.

 

Žiemą vykusio plenero  „Vilniaus spalvos 2017" dalyvis iš Latvijos Janis Kalnmalis kviečia visus į parodos atidarymą, kuris vyks š.m. birželio 22 d. 18.30 val. viešbutyje ir konferencijų centre „Karolina" (Sausio 13-osios g. 2, Vilnius).

Janis Kalnmalis gimė 1939 m., 1967 m. baigė Rygos Dailės Akademiją, yra  Latvijos Dailininkų Sąjungos narys. Surengė dešimtis personalinių parodų  Latvijoje, Estijoje, Suomijoje, Vokietijoje, Belgijoje, Liuksemburge, Olandijoje ir kitose šalyse, kūrinius yra įsigiję Europos, Australijos ir Jungtinių Valstijų muziejai,  tačiau Lietuvoje parodą rengia pirmąjį kartą! Janis gyvena ir kuria Aizpūtėje, Latvijoje. Jo namai ir dirbtuvė yra atviri visiems, besidomintiems jo kūryba. Menininkas nepraleidžia nei vienos dienos be teptuko,  griežtai paskirstęs savo dienotvarkę taip, kad tapyba užimtų pirmąją ir svarbiausią jo gyvenimo vietą.

Maloniai kviečiame ketvirtadienio vakarą praleisti kartu su Janiu Kalnmaliu, kuris Vilniuje pažymės ne tik parodos atidarymą, bet ir savo 77-ąjį gimtadienį.