Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2017-06-19 15:55:00

Ministras susitiko su naujuoju Mianmaro ambasadoriumi

                 Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija

                 Informacijos ir viešųjų ryšių departamentas

 

 

J. Tumo-Vaižganto g. 2, LT-01511 Vilnius

Tel. 870 6 52451, 870 6 52445; el. p. media@urm.lt

                

2017-06-19

 

Pranešimas spaudai

 

Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius birželio 19 dieną Vilniuje priėmė naująjį Mianmaro ambasadorių San Lwin. Tai pirmasis Mianmaro ambasadorius akredituotas Lietuvai nuo diplomatinių santykių užmezgimo 2013 m.

Lietuvos diplomatijos vadovas išreiškė paramą Mianmare vykstančioms demokratinėms reformoms ir taikos procesui. Pasak jo, Lietuva yra pasiruošusi padėti Mianmarui ir 2017 m. pirmąkart planuoja skirti lėšų dviem vystomojo bendradarbiavimo projektams švietimo ir maisto saugos bei veterinarijos srityse.

Abi šalys sutarė, kad dabar tinkamas laikas vystyti ekonominius santykius ir kad reikia identifikuoti galimas bendradarbiavimo sritis.

Ambasadorius perdavė žodinį valstybės patarėjos Aung San Suu Kyi kvietimą ministrui apsilankyti Mianmare, o ministras pakvietė valstybės patarėją apsilankyti Lietuvoje.

Mianmaro ambasadorius vizito užsienio reikalų ministerijoje metu taip pat susitiko su viceministru Neriu Germanu bei Lotynų Amerikos, Afrikos, Azijos ir Okeanijos departamento direktoriumi Eduardu Borisovu.

 

URM Informacijos ir viešųjų ryšių departamentas

Visuomenės informavimo skyrius, tel. 236 2451

Facebook | Twitter | Flickr | Youtube