Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2017-06-19 20:00:41

Audriaus Gražio ir Mindaugo Juodžio paroda "Cool'TAS"

 

2017 birželio  22 d. (ketvirtadienį !)  18 val.  BAROTI galerijoje  (Aukštoji g. 1/Didžioji vandens g. 2,Klaipėda)

 

atsidarys  Audriaus Gražio ir Mindaugo Juodžio paroda „Cool'TAS".

 

Jau nebe pirmą kartą kartu dirbantys menininkai Audrius Gražys ir Mindaugas Juodis pristato naują parodą, pavadintą „Cool'TAS".

Žodžių kalambūrus mėgstantis Mindaugas Juodis sako, kad tai paroda apie kultą - religinį, seksualinį, vaizdinį, juslinį.

„Kultas, kad ir koks  jis būtų - niekada nepriveda prie gero,"- teigia autoriai.

Taip pat, tai paroda ir apie buvimą „cool" - kietu, nuostabiu, nepakartojamu - vėlgi, jaučiama užaštrinta visuomenės kritika.

Parodoje „Cool'TAS" bus eksponuojami Audriaus Gražio ir Mindaugo Juodžio tapybos darbai bei skulptūriniai objektai.  Pirmą kartą šią

parodą autoriai sugalvojo surengti netradicinėje erdvėje - buvusioje batų parduotuvėje „Tauras" Kaune.  Erdvėje, nepritaikytoje parodinėms ekspozicijoms,

menininkai pabandė ne tik išsitekti kartu, pristatant daugiau nei trisdešimt kūrinių, bet ir prabilo meninėmis priemonėmis apie kulto įtaką kiekvienam iš mūsų.

2017 m. birželio 8-11 d. dalis šios ekspozicijos  buvo pristatyta tarptautinėje meno mugėje „ArtVilnius'17", kur susilaukė didžiulio žiūrovų dėmesio.

O birželio 22 d. , ketvirtadienį, „Cool'TAS" , pasipildęs naujais dailininkų darbais, atkeliaus į Klaipėdą, Baroti galeriją, kur bandys drąsiai,originaliai,

 įtaigiai  ir intriguojančiai sujudinti  „apsnūdusias" pajūrio žiūrovo sielas. 

 

Paroda veiks iki liepos 18 d.

 

Pagarbiai dėkinga

Andželika Baroti

+37068732886