Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2017-10-12 11:41:01

Pokyčiai – raktas į inovacijas

Premjeras palinkėjo konkurso nugalėtojams ir toliau aktyviai kurti bei diegti inovacijas, skatinti verslo ir mokslo bendradarbiavimą, taikomųjų mokslinių tyrimų plėtrą.

„Pokyčiai - raktas į inovacijas. Sparti ekonomikos transformacija iš mūsų reikalauja nuolat jausti pasaulinių tendencijų pulsą, todėl šiandienos žvilgsnis  į inovacijas - išskirtinis. Naujiems produktams kurti turime naudoti visų tipų žinias: mokslines, technologines, kylančias iš vartotojų patirties ir iš verslo  praktikos”,- pabrėžė premjeras.

Vyriausybės vadovas S.Skvernelis akcentavo, jog  valstybė turi visas prielaidas inovacijoms – beveik 41 procentas gamybos ir paslaugų įmonių vykdo inovacinę veiklą.  Per pastaruosius 7 metus inovacijų srityje tarp Europos Sąjungos valstybių narių Lietuvos progresas buvo didžiausias. Premjeras pabrėžė, kad Vyriausybės programoje numatyta kartu su Europos Sąjungos ir EBPO ekspertais pertvarkyti visą šalies mokslo, technologijų ir inovacijų sistemą.

Vilniaus Inovacijų Forumo tikslas – sukurti aukšto lygio diskusijų platformą inovacijų tema, siekiant atkreipti dėmesį į europinius ir globalinius iššūkius. Forume dalyvauja politikai, inovacijų ekspertai, verslo lyderiai, akademinės bendruomenės atstovai, numatoma, kad šiemet jame apsilankys daugiau nei 800 dalyvių iš Lietuvos ir užsienio valstybių.
 
Bendrinti