Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2017-12-17 13:50:06

Čiuožėjas Salvijus Ramanauskas Europos jaunimo taurės varžybose iškovojo tris prizines vietas!

Šiandien pasibaigė tris dienas vykusios greitojo čiuožimo trumpuoju taku Europos jaunimo taurės varžybos Slovakijoje (Spiška Nova Vesėje). Salvijus Ramanauskas iškovojo l-ą vietą 500 m rungtyje, lll-ą vietą 1000 m rungtyje ir ll-ą vietą bendrojoje įskaitoje. 1500 m nuotolyje jis yra 8-oje vietoje. Justas Miškinis 1000 m nuotolyje užėmė 4-tą vietą, Danielius Čech 1500 m užėmė 5 vietą, o Gabija Astrauskaitė 1000 m nuotolyje buvo 11-ta. Lietuvos greitojo čiuožimo asociacijos Generalinė sekretorė ir trenerė Virginija Ogulevičienė