Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2018-01-07 12:07:37

PRANEŠIMŲ APIE YPATINGUS ĮVYKIUS IR NUSIKALSTAMAS VEIKAS SUVESTINĖ

 

 

POLICIJOS DEPARTAMENTO PRIE LIETUVOS RESPUBLIKOS VIDAUS REIKALŲ MINISTERIJOS

2018 m. sausio 6-7 d.

PRANEŠIMŲ APIE YPATINGUS ĮVYKIUS IR NUSIKALSTAMAS VEIKAS SUVESTINĖ

 

Sveikatos sutrikdymai

Sausio 6 d. apie 15 val. 45 min. Šiauliuose, P. Višinskio g., namuose, kilus konfliktui, neblaivus (3,15 prom. alkoholio) vyras (g. 1973 m.) smurtavo prieš sutuoktinę (g. 1974 m.), dukrą (g. 2001 m.) ir sūnų (g. 1995 m.), taip sukeldamas jiems fizinį skausmą. Įtariamasis uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str. 2 d.

Sausio 6 d. apie 18 val. Vilniuje, Kalvarijų g., neblaivus (2,17 prom. alkoholio) vyras (g. 1968 m.) smurtavo prieš sūnų (g. 2001 m.), kuriam kumščiu daugiau nei penkis kartus smūgiavo į nugarą bei sugriebė už kaklo ir pastūmė. Įtariamasis uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str. 2 d.

Sausio 6 d. apie 22 val. Šiauliuose, Aerouosto g., namo bendro naudojimo laiptinėje, neblaivi (1,04 prom. alkoholio) mergina (g. 1992 m.) smurtavo prieš nepilnametes, gimusias 2000 m., kurios į medikus nesikreipė. Įtariamoji uždaryta į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str. 1 d.

Sausio 6 d. apie 22 val. Vilniuje, Parko g., bute neblaivus (1,04 prom. alkoholio) vyras (g. 1977 m.) smurtavo prieš sutuoktinę (g. 1984 m.) bei nepilnametį (g. 2007 m.), kuriam vieną kartą sudavė kumščiu į veidą. Įtariamasis uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str. 2 d., 140 str. 3 d.

Sausio 6 d. apie 22 val. į Kauno ligoninę buvo pristatytas ir dėl dešinės pusės ausies kaušelio žaizdos bei dešinės pusės skruostikaulio ir viršutinio žandikaulio lūžio, gydomas ambulatoriškai vyras (g. 1986 m.), kuris sausio 5 d., tiksliai nenustatytu laiku, Kauno r., Drąseikių k., vartodamas alkoholį sprogdino petardas.

Eismo įvykiai

Sausio 6 d. apie 20 val. 44 min. Raseinių r. kelio Paraseinys-Kelmė 12.9-ame km, esančiame griovyje pastebėtas nuo kelio nuvažiavęs ir į medį atsitrenkęs automobilis „Opel Zafira" bei šalia rastas, galimai automobilį vairavusio vyro (g. 1980 m.) lavonas.

Sausio 7 d. apie 1 val. 51 min. Vilniuje, Kalvarijų g., automobilis „Mercedes Benz C220" vairuojamas vairuotojo (g. 1998 m.) partrenkė į važiuojamąją dalį išbėgusį pėsčiąjį (g. 1990 m.), kuris tą pačią naktį, ligoninėje nuo patirtų sužalojimų, mirė.

Kiti įvykiai

Sausio 6 d. apie 10 val. į Kauno apskr. VPK Kaišiadorių r. PK kreipėsi vyras (g. 1961 m.), kuris pareiškė, kad tą pačią dieną apie 8 val. 30 min. Kaišiadorių r., Stasiūnų k., namo kieme, važiuodamas į medžioklę ant automobilio „Renault Megane Scenic" stogo pasidėjo lygiavamzdį šautuvą „IZH 12" (leidimas išduotas medžioklei), kuris buvo įdėtas į dėklą. Atvykęs į medžioklės vietą pastebėjo, kad ginklo nėra.

Sausio 6 d. apie 14 val. Vilniuje, Rodūnios kel., Tarptautiniame Vilniaus oro uoste, reiso į Hurgadą registracijos metu, vyras (g. 1987 m.) pasisakė, kad lagamine turi sprogmenį. VĮ Lietuvos oro uostų Vilniaus filialo aviacijos saugumo skyriaus darbuotojai patikrinę jo bagažą, draudžiamų daiktų ar medžiagų neaptiko. Neblaivus (0,42 prom. alkoholio) vyras uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 285 str. 1 d.

Sausio 6 d. apie 18 val. 45 min. Jonavos r., Ruklos k., vyro (g. 1985 m.) sandėliuke Kauno apskr. VPK Jonavos r. PK policijos pareigūnai rado ir paėmė neteisėtai laikomą pistoletą „Colt M1911A1" ir vieną šovinį. Vyras (g. 1985 m.) uždarytas į areštinę.

Kiti pranešimai apie įvykius, susijusius su valstybinės valdžios ir valdymo, teisėsaugos institucijų pareigūnais bei tarnautojais

Sausio 6 d. 11 val. 31 min. Vilniaus apskr. VPK gautas Seimo nario V. B. (g. 1977 m.) pranešimas, kad tą pačią dieną apie 11 val. 30 min. Vilniuje, Lentvario g., pastebėjo, jog iš jo namo kiemo, išlaužus medinės tvoros lentą, pavogta membraninė orapūtė. Nuostolis - 145 eurai. Taip pat apklausos metu Seimo narys pareiškė, kad nuo spalio 31 d. iki lapkričio 1 d. Vilniuje, Lentvario g., iš jo namo kiemo buvo pavogta tokia pati orapūtė, kurios vertė 145 eurai.

Sausio 6 d. apie 20 val. 54 min. Klaipėdos r., Agluonėnų k., Mokyklos g., vairuotojas (g. 1995 m.) sulaikomas dėl automobilio vairavimo esant neblaiviam (1,29 prom. alkoholio), išvadino policijos pareigūnes necenzūriniais žodžiais bei sužalojo tarnybos metu uniformuotas Klaipėdos apskr. VPK Klaipėdos r. PK Veiklos skyriaus tyrėją (diagnozuotas pilvo sumušimas) ir tyrėją (diagnozuotas kairės plaštakos 4, 5 ir deš. plaštakos 3, 4 pirštų distalinio falangų žaizdos). Įtariamasis uždarytas į areštinę. Pareigūnės po medikų apžiūros gydomos ambulatoriškai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 286 str.

PASTABOS:

1. Suvestinė parengta pagal gautą pirminę informaciją apie įvykius.

2. Naudojantis suvestinės informacija, nepažeisti nekaltumo prezumpcijos.

 

________________________________________

Sioje zinuteje ir (ar) jos prieduose pateikiama informacija skirta naudoti istaigos viduje ir jos turinio atskleidimas gali buti ribojamas. Ji yra skirta tik adresatui. Jeigu zinute adresuota ne Jums, Jus neturite teises sios zinutes ar jos priedu kopijuoti, platinti ar kitaip perduoti ju turinio kitiems asmenims, tokiu atveju prasome Jusu nedelsiant pranesti apie tai sios zinutes siuntejui - informuoti ji telefonu ar elektroniniu pastu, o sia zinute ir visus jos priedus istrinti is savo sistemos. Is anksto dekojame.

This message and/or it's attachments are designated for internal use only and may be privileged or otherwise protected from disclosure. It is for the exclusive use of the intended recipient. If you are not the intended recipient you must not copy this message or attachment or disclose, distribute or disseminate the contents to any other person. In such case, please inform the sender of the message by sending an email or a call and delete this message and any attachment from your system. Thank you in advance.
 
Bendrinti