Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2018-01-08 14:27:21

Seimo narių L. Kasčiūno ir Ž. Pavilionio pranešimas

 2018 m. sausio 8 d. pranešimas žiniasklaidai

Seimo narių L. Kasčiūno ir Ž. Pavilionio pranešimas: „Bolų šeimos krepšininkai kviečiami dalyvauti tarptautiniame pagarbos bėgime „Gyvybės ir mirties keliu"

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos nariai Laurynas Kasčiūnas ir Žygimantas Pavilionis kreipėsi į krepšinio klubą Prienų-Birštono „Vytautas", kurio narius, ką tik atvykusius krepšininkus Bolus (Ball) kviesdami dalyvauti XXVII tradiciniame tarptautiniame pagarbos bėgime „Gyvybės ir mirties keliu", kuris vyks 2018 m. sausio 14 d. Bėgimas prasideda prie Antakalnio kapinių, o baigiamas prie Televizijos bokšto ir simbolizuoja mūsų laisvės kovą ir pagarbą žuvusiesiems.
„Šis pagarbos bėgimas - nėra varžybos, jame nesiekiama išaiškinti nugalėtojų ir prizininkų. Tai unikalus ir kartu prasmingas būdas žuvusiųjų laivės gynėjų atminimui įamžinti", - pažymi Seimo narys L. Kasčiūnas, kartu pabrėždamas, kad krepšininkai per trumpą laiką pelnė lietuvių palaikymą, todėl dalyvaudami simboliniame bėgime ir parodydami pagarbą mūsų Laisvei dar labiau įsitrauktų į šalies gyvenimą.
Pasak, Ž. Pavilionio, prieš 27 metus savo gyvybes už Lietuvos laisvę paaukojo daugiausia jauni žmonės, o JAV išlieka ištikimiausia mus vienijančių - laisvės ir demokratijos - idealų gynėja.
Laisvė ir demokratija - tai idealai, itin svarbūs JAV žmonėms, todėl svečių iš JAV dalyvavimas šiame bėgime leistų plačiai ir patraukliai parodyti, ką kiekvienam piliečiui, nesvarbu, kokios šalies, reiškia laisvė ir nepriklausomybė, ir priminimas, kad gyvenime laisvė nėra tik duotybė - ji turi būti puoselėjama ir ginama", - sako Seimo narys.
Parlamentarai svečius taip pat kviečia jiems patogiu metu aplankyti Seimą, kur galėtų dar išsamiau sužinot apie mūsų valstybės istoriją ir Nepriklausomybės, kurios siekį palaikė JAV, atkūrimą.

Daugiau informacijos:
Seimo TS-LKD frakcijos
Viešųjų ryšių grupė
Tel. (8 5) 2396506
tsfrakcija@lrs.lt

 
 
Bendrinti