Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2018-01-10 08:23:53

Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės komandoje – sporto medicinos gydytoja

 

PRANEŠIMAS ŽINIASKLAIDAI

Vilnius, sausio 10 d.     

 

Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės (RVUL) Konsultacijų centre pradėjo dirbti prieš dvejus metus pasaulio čempionate šiuolaikinės penkiakovės moterų estafetėje sidabro medalį iškovojusi sporto medicinos gydytoja Lina Batulevičiūtė.

 

Medikė konsultuoja pacientus dėl sporto traumų prevencijos, gydymo, taip pat esant judėjimo atramos aparato sutrikimams, traumoms, širdies-kraujagyslių ir kitų sistemų sutrikimams, kuriuos sukelia per didelis ar nepakankamas fizinis aktyvumas. Taip pat gydytoja vertina organizmo pasirengimą ir galimybių ribas, parenka sporto šakas, sudaro aktyvios reabilitacijos programas, padeda koreguoti ydingą laikyseną ir jos padarinius.

 

„Mėgėjiškas sportas sparčiai populiarėja, todėl tokios specialybės gydytojas valstybinėje ligoninėje – aukso vertės. Taip sukursime galimybes aktyvia fizine veikla norintiems užsiimti tai daryti saugiau, su kvalifikuoto mediko priežiūra“, – sako RVUL direktorius dr. Algimantas Pamerneckas.

 

RVUL Konsultacijų centre konsultuojami ir gydomi pacientai, turintys įvairių terapinių ir chirurginių susirgimų. Centro specialistai teikia II ir III lygio ambulatorinę konsultacinę pagalbą ne tik Vilniaus miesto, bet ir viso regiono bei šalies gyventojams.

 

 

 

Justina Petravičienė

Specialistė ryšiams su visuomene

VšĮ Respublikinė Vilniaus universitetinė ligoninė

Šiltnamių g. 29, Vilnius

Tel.: 8 (5) 236 20 61 Mob. Tel.: 8 616 90647

www.rvul.lt


 
 
Bendrinti