Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2018-01-10 09:10:40

„Regitros" Panevėžio filialo direktoriaus pareigas laikinai eis R. Polikauskas


PRANEŠIMAS SPAUDAI

„Regitros" Panevėžio filialo direktoriaus pareigas laikinai eis R. Polikauskas2018 m. sausio 10 d., Vilnius

Atleidus VĮ „Regitra" Panevėžio filialo vadovą, jo pareigas laikinai perims Kauno filialo direktoriaus pavaduotojas Rytis Polikauskas. Darbuotojas įmonėje yra pasižymėjęs aukšta kompetencija ir vadybiniais gebėjimais.

Po įvykusio incidento, įmonės vadovybė yra susirūpinusi Panevėžio filialo situacija ir ten vyraujančiu bendru mikroklimatu, todėl vakar direkcijos atstovai aplankė darbuotojus. Susitikimo metu siekta identifikuoti problemas, kurios trukdė sklandžiai šio padalinio veiklai.

„Antradienį, aplankius Panevėžio filialo darbuotojus, turėjome labai konstruktyvią diskusiją apie esamą situaciją ir artimos ateities planus. Akivaizdu, jog šiam padaliniui reikalingas žmogus, kuris gebėtų ne tik tinkamai vykdyti vadovo funkcijas, būti pavyzdžiu, bet ir sutelkti kolektyvą", - teigia VĮ „Regitra" generalinis direktorius Dalius Prevelis.

Laikinai Panevėžio filialo direktoriaus pareigas eisiantis Rytis Polikauskas įmonėje dirba nuo 2000 m. Vyras savo karjerą įstaigoje pradėjo dirbdamas transporto priemonių registracijos specialistu, vėliau kilo pareigose ir nuo 2002 m. dirba VĮ „Regitra" Kauno filialo direktoriaus pavaduotoju. Darbuotojas turi aukštąjį universitetinį išsilavinimą teisės srityje.

„Į naujas pareigas ateinu su didele atsakomybe. Motyvuoja vadovų išreikštas pasitikėjimas užimti šias pareigas, tačiau neramina tai, jog, mano akimis, šiandien Panevėžio filialo darbuotojai yra praradę pasitikėjimą vieni kitais bei vadovybe. Norėtųsi suvienyti kolektyvą bei padėti pamilti darbą iš naujo", - sako R. Polikauskas.

R. Polikauskas Panevėžio filialo funkcijas eis iki gegužės mėnesio, iki kol bus įvykdyta VĮ „Regitra" struktūrinių padalinių reforma. Siekiant didesnio efektyvumo, jos metu ketinama sujungti kai kuriuos įmonės padalinius. Visų filialų direktorių kvalifikacija ir gebėjimai bus vertinami iš naujo, o jų atitikimas pareigoms - jau pagal pradėtą diegti kompetencijų modelį.

Komunikacijos skyrius
Tel. (8 5) 258 9198, mob. tel.  8 621 94990

 
 
Bendrinti