Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2018-01-10 13:32:02

Jei abu būtų buvę blaivūs, tai nieko nebūtų buvę

Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato komunikacijos grupė

                      Adresas:Aušros al. 19

LT-76299 Šiauliai

LIETUVA    Tel. (8 41) 39 76 52, mob. 8 698 27505

El. paštas siauliuvpk@policija.lt

Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato pasitikėjimo telefonas - (8 41) 39 73 97

 

2018-01-10

 

 

 

 

                      Neblaivios sugėrovės perdurtas neblaivus šiaulietis ne tik savyje nelaikė pykčio  dėl  patirto sužalojimo, tačiau,  meluodamas ir bandydamas suklaidinti ikiteisminį tyrimą atliekančius pareigūnus, net norėjo smurtautoją apsaugoti nuo atsakomybės.

                       Vėlų praėjusių metų spalio 7-osios vakarą Šiaulių apskrities Operatyvaus valdymo skyrių pasiekė pranešimas, kas Šiauliuose, Ramybės Sodų 2-osios gatvėje esančiame name, rastas peiliu perdurtas 52 metų neblaivus (2,23 prom.) vyras. Apie tai, jog vyrui reikalinga pagalba, Bendruoju pagalbos centro telefonu pranešė jį radęs sužalotojo pažįstamas vaikinas.  Dėl durtos krūtinės ląstos žaizdos nukentėjusysis buvo išvežtas į Respublikinę Šiaulių ligoninę ligoninę ir  paguldytas į  chirurgijos skyrių.  Jam konstatuotas kiauryminis krūtinės ląstos sužalojimas be vidinių organų pažeidimo.

                      Perdurtasis vyras  iš pradžių pareigūnams pasakojo, kad jį išgertuvių jo namuose metu sužalojo iš matymo pažįstamas vyriškis, kurio pavardė jam  nežinoma. Konfliktas kilęs dėl ginčo, kurio eilė  statyti butelį. Grumtynėse dalyvavęs ir dar vienas vyras - pažįstamojo draugas.

                      Dėl sunkaus sveikatos sutrikdymo ikiteisminį tyrimą pradėję Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Sunkių nusikaltimų tyrimo valdybos pareigūnai minėtą nukentėjusiojo versiją netruko sugriauti. Paaiškėjo, kad ranką su peiliu prieš šiaulietį pakėlė buvusi jo  53 metų sugyventinė, su kuria jis tą vakarą  leido laiką prie butelio degtinės. Buvusi sugyventinė pastaruoju metu pas vyrą nebegyveno, tačiau į svečius kartais užsukdavo. Spalio 7-osios vakarą moteris pas buvusį sugyventinį užsuko jau gerokai išgėrusi su nugertu buteliu degtinės ir šašlykais - vakarėlio su drauge likučiais. Vyras moterį sutiko palankiai, nes, nors  tą vakarą alkoholio jau buvo ragavęs, norėjosi dar. O čia - vaišės tiesiai į namus! Dėl ko kilo incidentas, kiekvienas sugėrovų aiškina skirtingai. Nukentėjusysis pasakoja, kad viešnia dėl įvykusio incidento su drauge pikta jau atėjo ir pradėjo puldinėti ant jo, o galiausiai atsinešė iš virtuvės peilį ir dūrė jam. Moteris dėstė, kad, jai peiliu smulkinant šalyko gabalus, buvęs sugyventinis ją pradėjo kibinti bei  tampyti ir nesiliovė to daryti, nors ji ir prašė liautis. Moteris, norėdama pagąsdinti, atkišo peilį ir pataikė juo vyrui į šoną. Nors peilis buvo kruvinas, tačiau, išgirdusi, kad sužalotajam neskauda, viešnia apsiramino, išgėrė su juo dar po stiklelį ir išėjo namo. Tačiau  čia jai, matyt,  pasidarė neramu ir ji į žvalgybą pas netoliese gyvenantį sugėrovą  pasiuntė savo sūnų. Šis ir rado kraujuojantį vyrą bei iškvietė medikus.

                      Šiuo metu pareigūnai ikiteisminį tyrimą dėl sunkaus kūno sužalojimo jau baigė ir baudžiamąją bylą perdavė teisminiam nagrinėjimui. 53 metų įtariamoji pripažino, kad jei abu būtų  buvę blaivūs, tai nieko nebūtų buvę. Ji incidentą būtų išsprendusi kitaip - padėjusi peilį ir trenkusi jam į dantis...

 

Atstovė spaudai Gaila Smagriūnienė

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
Bendrinti