Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2018-01-10 17:37:39

Dėl situacijos Kauno A. Stulginskio mokykloje – skubūs savivaldybės sprendimai

 

Dėl vaikų pornografijos įrašų įgijimo, sukčiavimo ir dokumentų klastojimo teistas Kauno Aleksandro Stulginskio mokykloje dirbęs buhalteris Linas Urbonavičius šį trečiadienį neteko darbo.

Šį trečiadienį, iš karto po savivaldybės vadovų vizito į mokyklą, laikinai sergantį direktorių pavadavęs buhalteris parašė prašymą atleisti jį iš pareigų.

„Faktas, kad tokią istoriją turintis žmogus dirba mokykloje, mus tiesiog pribloškė. Tokie žmonės negali dirbti su vaikais“, - teigė Kauno savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Nijolė Putrienė.

Pasak jos, bus sprendžiamas ir informaciją apie tokią darbuotojo praeitį nuo savivaldybės slėpusio mokyklos direktoriaus likimas.

„Atsakomybę už savo komandos formavimą priima mokyklų vadovai. Nesuvokiame, kaip tuometis direktorius galėjo priimti tokį neatsakingą sprendimą. Kai jis pasveiks ir grįš dirbti, įvertinsime jo veiksmus“, - pareiškė N. Putrienė.

Artimiausiu metu švietimo, kultūros bei socialinių paslaugų įstaigose, kurios dirba su vaikais, bus atliekami patikrinimai, ar ten nėra dirbančių asmenų, teistų dėl nusikaltimų, susijusių su vaikų seksualiniu išnaudojimu.

Ryšių su visuomene skyriaus informacija

 
 
Bendrinti