Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2018-01-12 12:35:09

Parasparnio paieškos: gelbėjimo darbus tęsia sraigtasparniai ir laivas


Parasparnio paieškos: gelbėjimo darbus tęsia sraigtasparniai ir laivas


Iš Vilniaus į Nidą skridusio parasparnio piloto paieškos tęsiamos. Šiuo metu paieškas teritorijoje aplink Nidą vykdo karinių oro pajėgų sraigtasparnis ir Valstybės sienos  apsaugos tarnybos sraigtasparnis bei karinių jūrų pajėgų laivas „Kuršis".
Paieškas Neringoje vykdo gausios pasieniečių ir policijos pajėgos.
Lietuvos žemyninėje dalyje paieškos ir gelbėjimo darbus koordinuoja „Oro navigacijos" Aeronautikos gelbėjimo koordinacinio centro atstovai, o Lietuvos teritoriniuose vandenyse - Karinių jūrų pajėgų Jūrų gelbėjimo koordinacinis centras.
Paieškos vykdomos nuo ketvirtadienio vakaro.
Parasparnis - lengvas skraidymo aparatas, neturintis standžios struktūros, panašus į parašiutą. Motorinio parasparnio galinėje dalyje yra pritaisytas specialus motoras, kurio pagalba pilotas gali kilti, manevruoti, ilgesnį laiką išbūti ore.
Paieškas Neringoje palei Kuršių marias ir Baltijos jūrą vykdo ir gausios pasieniečių bei policijos pajėgos.
Penktadienį Lietuvos pasieniečius kolegos iš Kaliningrado srities informavo, kad Rusijos pusėje taip pat vykdoma dingusio parasparnininko paieška. Kaimyninės šalies pareigūnai, be kitų priemonių, tam naudoja ir savo sraigtasparnį. Rusijos pusėje žvalgoma ir Kuršių marių, ir Baltijos jūros teritorija.

Vytautas Beniušis

Komunikacijos vadovas
Tel. 8 706 94509
Mob. +370 687 26001 
 
Bendrinti