Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2018-01-12 15:13:28

Apeliacinis teismas patenkino prokuroro skundą

Apeliacinis teismas patenkino prokuroro skundą

Šiandien Lietuvos Apeliacinis teismas priėmė svarbų sprendimą rezonansinėje penkių asmenų korupcinėje byloje. Vienas iš asmenų - buvęs Kauno vicemeras Kęstutis Kriščiūnas.

K. Kriščiūnas nuteistas už tai, kad būdamas valstybės politiku ir valstybės tarnautoju, dirbdamas Kauno miesto savivaldybės mero pavaduotoju, siekdamas turtinės naudos savo artimai draugei ir bendrapartietei Z. Z. nurodė „Panemunės butų ūkio" direktoriui T. P. suremontuoti butą iš savivaldybei pavaldžios bendrovės „Panemunės butų ūkis" lėšų.

Dar 2016 metų spalio mėnesį, po ketverius metus trukusio bylos nagrinėjimo, Kauno apygardos teismas K. Kriščiūną ir kitus kaltinamuosius išteisino. Tačiau Kauno apygardos Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus vyriausiajam prokurorui Tomui Staniuliui kreipusis į Apeliacinį teismą, priimtas naujas sprendimas. Visi penki asmenys pripažinti kaltais ir jiems paskirtos piniginės baudos. Didžiausia subendrinta bausmė paskirta buvusiam vicemerui K. Kriščiūnui - daugiau nei 20 tūkst. eurų. Mažiausia paskirta bausmė vienam iš penkių asmenų - šiek tiek daugiau nei 2200 eurų.

Šis sprendimas dar gali būti skundžiamas Aukščiausiajam Teismui.
 
 
Bendrinti