Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2018-01-26 11:58:28

"Radiocentro" eteryje šeštadienį 7 valandas karaliaus ralis

 

Jau šį šeštadienį Utenos ir Molėtų apylinkėse vyks tradicinis „Winter Rally". Per daugelį metų susiformavusių tradicijų nelaužo ir radijo stotis „Radiocentras", šį šeštadienį savo klausytojams dovanodamas net 7 valandų tiesioginę žiemos ralio transliaciją. Apie ralį, jo rezultatus, įvykius trasoje ir šalia jo, bet kurią akimirką visą šeštadienį galės sužinoti visos Lietuvos gyventojai.

Tik dėl išskirtinės transliacijos buvo pakoreguota ir šeštadieninė radijo stoties programa, o prie radijo pulto transliacijos metu stos du „Radiocentro" vakaro laidos vedėjai - Gedas ir Timūras. Vyrams automobilių ralis neblogai pažįstamas jau daugelį metų. Gedas yra buvęs ir ralio organizatoriumi, ir žiūrovu, o štai Timūras ne vieną ralį fiksavo pro vaizdo kameros objektyvą.

„Čia gi ne tik ralis, čia ir festivalis, o koks festivalis be muzikos, smagių pokalbių, žvaigždžių ir pačios geriausios nuotaikos", - sako Timūras. „Darysim tikrą, patį geriausią radijo ralį, kalbinsim automobilių sporto specialistus, žinovus, gerbėjus, varžybų dalyvius, organizatorius, visus, kam prisiskambinsim ir kas mums paskambins".

Drauge su Benedikto Vanago komanda „General Financing team Pitlane" dvejus metus Dakaro ralyje dalyvavusio Gedo manymu, 7 valandų trukmės radijo eteris bus kaip mažas Dakaras radijo studijoje: „Be pertraukų būti tiesioginiame radijo eteryje tiek valandų ir dar taip intensyviai -  nemenkas iššūkis, bet mes jo labai laukiam ir užtikrinam - bus labai gerai ir tik dar geriau, vien prizų klausytojams visą kalną esame suruošę".

Tiesioginė ralio transliacija visai Lietuvai vyks šeštadienį nuo 9 valandos ryto iki pat varžybų nugalėtojų paskelbimo 16 valandą. Karščiausia informacija apie „Winter Rally" tik per „Radiocentrą" tiek esantiems šalia trasos, tiek už dešimčių ar šimtų kilometrų nuo Utenos. Beje, esantiems toli nuo savo radijo imtuvų, transliacijų patogiai galima klausyti per mobiliąją „Radiocentro" programėlę išmaniesiems.

 

 

FOTO: Organizatorių nuotr.

--

Pagarbiai/Kind Regards,

Vytautė Seinauskaitė

Komunikacijos ir marketingo vadovė / Head of Communication & Marketing

Baltupio g. 14

LT-08304 Vilnius

mob: +370 653 26817

tel: +370 5 276 28 28

e-mail: vytaute.seinauskaite@pitlane.lt

web: www.pitlane.lt

 
 
Bendrinti