Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2018-02-04 21:45:43

Šiauliuose paaiškėjo 2018 m. Lietuvos standartinių šokių čempionai

Savaitgalį Šiauliuose vyko 2018 m. Lietuvos sportinių šokių čempionatas, kuriame šokėjų poros varžėsi ne tik dėl šalies geriausiųjų titulo, bet ir dėl galimybės atstovauti Lietuvai pasaulio ir Europos čempionatuose bei taurės varžybose.

 

Suaugusiųjų standartinių šokių grupėje ketvirtus metus iš eilės triumfavo Kauno „Kaspino” šokėjai Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė, laimėję visus penkis šokius ir surinkę 190.20 balų, sidabro medaliai atiteko Vaidotui Lacičiui ir Veronikai Golodnevai (Vilniaus „Dileksa” – Kauno „Editos Daniūtės šokių studija”), surinkusiems 181.70 balų, trečią vietą užėmė Simonas Seikauskas ir Liucija Norušaitė (Panevėžio „Rumba”), surinkę 161.43 balų.

 

Jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupėje po įtemptos kovos antrus metus iš eilės čempionais tapo Kauno „Tvisto” šokėjai Karolis Burneikis ir Izabelė Šekaitė, surinkę 154.80 balų, nugalėtojams tik dešimtosiomis balo nusileido Augustinas Trinkus ir Neda Elena Šalugaitė (Vilniaus „Kandela”), surinkę 154.64 balų. Bronzos medaliai šioje grupėje atiteko Gedvinui Meškauskui ir Ugnei Bliujūtei (Kauno „Sūkurys”), surinkusiems 144.51 balo.

 

Jaunimo iki 21 m. standartinių šokių grupėje čempionų titulą iškovojo Karolis Michalas Tomeckis ir Domilė Šemeškevičiūtė (Kauno „Sūkurys”), jaunių II standartinių šokių grupėje nugalėjo Aurimas Meška ir Gabija Lapševičiūtė (Vilniaus „Davi”), jaunių I standartinių šokių grupėje čempionais tapo Kipras Burneikis ir Barbora Martinkevičiūtė (Kauno „Tvistas”), senjorų I standartinių šokių grupėje aukso medalius laimėjo Tomas Rimkus ir Nerija Surblytė – Rimkienė (Kauno „Kaspinas”), senjorų II standartinių šokių grupėje geriausiai pasirodė Artūras Grebliauskas ir Beata Grebliauskienė (Kauno „Sūkurys”), senjorų III standartinių šokių grupėje laimėjo Stanislovas Česonis ir Ramunė Jurčiukonienė (Kauno „Kaspinas”), jaunučių II grupėje nugalėtojais tapo Kristupas Mlinskas ir Patricija Kairytė (Klaipėdos „Žingsnis”), o jaunučių I grupėje pirmą vietą užėmė Domas Jonynas ir Gabija Vilčiauskaitė (Kauno „Editos Daniūtės šokių studija”).

 

Lietuvos sportinių šokių federacijos nutarimu, pasaulio čempionatuose Lietuvai atstovauja pirmą ir antrą vietą užėmusios poros, o į Europos čempionatą yra siunčiamos pirmos ir trečios vietos laimėtojos.

 

Suaugusiųjų standartinių šokių grupės finalo rezultatai:

1. Evaldas Sodeika - Ieva Žukauskaitė (Kauno „Kaspinas”)

2. Vaidotas Lacitis - Veronika Golodneva (Vilniaus „Dileksa" - „Editos Daniūtės šokių studija”)

3. Simonas Seikauskas - Liucija Norušaitė (Panevėžio „Rumba")

4. Karol Michal Tomecki – Domilė Šemeškevičiūtė (Kauno „Sūkurys”)

5. Edgaras Baltaragis - Indrė Kučinskaitė (Kauno „Rolo” - „Sūkurys")

6. Marius Ilčiukas - Olga Goltsova (Kauno „Editos Daniūtės šokių studija”)

 

Grupėje varžėsi 9 poros.

 

Jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupės finalo rezultatai:

1. Karolis Burneikis - Izabelė Šekaitė (Kauno „Tvistas”)

2. Augustinas Trinkus - Neda Elena Šalugaitė (Vilniaus „Kandela”)

3. Gedvinas Meškauskas - Ugnė Bliujūtė (Kauno „Sūkurys”)

4. Bertoldas Čepulis - Indrė Šverčiauskaitė (Vilniaus „Ratuto” - VMSC)

5. Tomas Paulius - Paulina Gerčaitė (Kauno „Sūkurys”)

6. Renaldas Daugėla - Margarita Rimaitė (Palangos „Svivelis”)

 

Grupėje varžėsi 20 porų.

 

Jaunimo iki 21 m. standartinių šokių grupės finalo rezultatai:

1. Karolis Michalas Tomeckis ir Domilė Šemeškevičiūtė (Kauno "Sūkurys")

2. Simonas Seikauskas - Liucija Norušaitė (Panevėžio „Rumba")

3. Einoras Degutis ir Valery Mishel Petruna (Gargždų "Rolina")

4. Tomas Janonis - Santa Vlasa (Kauno „Duetas” - „Editos Daniūtės šokių studija” - KRSM)

5. Andrejus Kovalevas ir Veronika Samuolytė (Kauno "Editos Daniūtės šokių studija")

6. Paulius Ditauskas – Beatričė Abugelytė (Kauno „Kaspinas”)

 

Grupėje varžėsi 8 poros.

 

Jaunių II standartinių šokių grupės finalo rezultatai:

1. Aurimas Meška - Gabija Lapševičiūtė (Vilniaus „Davi”)

2. Justas Gedgaudas - Ainė Rutkauskaitė (Kauno „Sūkurys”)

3. Edvardas Mašaro - Patricija Rinkevičiūtė (Vilniaus „Vijūnas”)

4. Markas Sabaliauskas - Ksenija Samusevič (Palangos „Svivelis”)

5. Arnas Endriulaitis - Viktorija Petrenko (Kauno „Kaspinas”)

6. Gediminas Galčius - Elzė Gusčiūtė (Vilniaus „Šokių sostinė")

 

Grupėje varžėsi 16 porų.

 

Jaunių I standartinių šokių grupės finalo rezultatai:

1. Kipras Burneikis - Barbora Martinkevičiūtė (Kauno „Tvistas”)

2. Kipras Kūra - Morta Batutytė (Klaipėdos „Žingsnis")

3. Vilius Gruodis - Liepa Samajauskaitė (Vilniaus „Davi")

4. Lukas Stanynas - Toma Bespalovaitė (Panevėžio „Rumba”)

5. Augustas Mikalauskis - Sofia Ptchelintzev (Vilniaus „Dileksa”)

6. Nikita Murnikovas - Augustė Švedaitė (Vilniaus „Vijūnas”)

 

Grupėje varžėsi 10 porų.

 

Senjorų I standartinių šokių grupės rezultatai:

1. Tomas Rimkus - Nerija Surblytė-Rimkienė (Kauno „Kaspinas”)

2. Nerijus Stukas - Laura Montvilaitė (Kauno „Kaspinas”)

3. Artūras Grebliauskas - Beata Grebliauskienė (Kauno „Sūkurys”)

4. Saulius Ižganaitis - Laura Skamarakienė (Kauno „Kaspinas”)

 

Senjorų II standartinių šokių grupės rezultatai:

1. Artūras Grebliauskas - Beata Grebliauskienė (Kauno „Sūkurys”)

2. Nikolajus Urbanovič - Natalija Tuchto (Klaipėdos „Mondo”)

3. Nerijus Ramanauskas - Sandra Bielinienė (Kauno „Gintarėliai”)

4. Audrius Blažys - Erika Blažienė (Šiaulių „Šypsena”)

5. Jurij Taurinskas - Liudmila Taurinskienė (Vilniaus „Ratuto”)

 

Senjorų III standartinių šokių grupės rezultatai:

1. Stanislovas Česonis - Ramunė Jurčiukonienė (Kauno „Kaspinas”)

2. Jurij Taurinskas - Liudmila Taurinskienė (Vilniaus „Ratuto”)

3. Gintautas Mikučiauskas - Rita Mikalauskienė (Šiaulių „Šypsena”)

4. Raimundas Mickūnas - Audronė Mickūnienė (Vilniaus „Ratuto”)

 

Jaunučių II standartinių šokių grupės finalo rezultatai:

1. Kristupas Mlinskas - Patricija Kairytė (Klaipėdos „Žingsnis")

2. Titas Česnauskas - Lukrecija Kūraitė (Klaipėdos „Žingsnis")

3. Domas Šeibokas - Justė Jančiūnaitė (Vilniaus „Davi")

4. Pranas Mitkus - Luka Jankauskaitė (Vilniaus „Davi")

5. Dominykas Šešelgis - Mantė Šimkutė (Klaipėdos „Žingsnis")

6. Vėjas Petrovskis - Gabrielė Grušaite (Vilniaus „Davi")

 

Grupėje varžėsi 9 poros.

 

Jaunučių I standartinių šokių grupės rezultatai:

1. Domas Jonynas - Gabija Vilčiauskaitė (Kauno „Editos Daniūtės šokių studija”)

2. Mindaugas Jonauskas - Urtė Jonkutė (Klaipėdos „Klaipėdos šokių akademija")

3. Žygimantas Petraitis - Beatriče Pučinskaitė (Klaipėdos „Klaipėdos šokių akademija")

4. Matas Šturma - Elvita Remeikaitė (Kauno „Flamenko")

5. Paulius Bistrovas - Vėtrūnė Adomavičiūtė (Klaipėdos „Žuvėdra")

6. Liudas Gruodis - Eglė Čeburnytė (Vilniaus „Davi")