Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2018-02-07 13:32:31

Šalies regionuose - atšvaitų dalijimo akcija

Šalies regionuose - atšvaitų dalijimo akcija

Lietuvos paštas ir Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos organizuoja bendrą akciją, kurios metu gyventojams nemokamai bus išdalinta daugiau nei 20 tūkst. atšvaitų.

Akcija startuos vasario 8 d. (ketvirtadienį) 10.45 val., kuomet pirmuosius atšvaitus Rūdiškių (Trakų raj.) pašto lankytojams įteiks susisiekimo ministras Rokas Masiulis.

Šia akcija siekiame atkreipti visuomenės dėmesį į avaringumo situaciją šalies keliuose ir dar kartą priminti, kad atšvaitas yra viena geriausių priemonių apsaugoti savo ir artimųjų gyvybę tamsiu paros metu kelyje.

Rūdiškių pašto skyriuje atšvaitų dalijimo akcijos pradžios renginyje maloniai kviečiami dalyvauti žiniasklaidos atstovai! 11. 00 val. numatomi komentarai žiniasklaidai.

Pagarbiai
Komunikacijos ir protokolo skyrius
Gedimino pr. 17, Vilnius   
Tel. (8 5) 239 3802
El. paštas: info@sumin.lt


 

Šiame pranešime esanti informacija yra skirta tik asmeniui, kuriam ji yra adresuojama, ir ją priimti įgaliotiems asmenims. Pranešime gali būti konfidenciali ar viešai neskelbiama informacija. Jeigu šis pranešimas nėra skirtas Jums, atskleisti, naudoti, kopijuoti ar platinti šį pranešimą yra draudžiama. Jeigu šis pranešimas nėra skirtas Jums, prašome apie tai informuoti siuntėją ir pranešimą nedelsiant sunaikinti.  
 
 
Bendrinti