Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2018-02-07 14:22:21

Verslas jauniems - nuo teorijos iki praktikos


Pranešimas žiniasklaidai
2018 m. vasario 7 d., Vilnius

Verslas jauniems - nuo teorijos iki praktikos
Vasario 8 - 10 dienomis parodų ir konferencijų centre LITEXPO, parodos STUDIJOS metu, vyks „Lietuvos Junior Achievement" organizuojama renginių erdvė „Verslas jauniems".
Net 35 savo srities profesionalai ir 34 mokinių startuoliai dalinsis patirtimi ir žiniomis su jaunąja auditorija. Renginio programa suskirstyta į tris blokus: vasario 8 diena - savęs pažinimas, vasario 9 diena - verslas ir mokinių startuolių mugė, vasario 10 diena - Lietuva 2020/ ateities prognozės.
Savęs pažinimo paslaptis atskleisti padės televizijos filmų ir laidų bei renginių prodiuserė ir režisierė, vaiku linijos savanorė Laura Paukštė, kuri kartu su kolega diskutuos apie tikslų siekimą. Radijo laidos „Radistai" redaktorius ir jaunimo numylėtinis Ignas Lelys skaitys pranešimą tema „AŠ, kaip prekės ženklas."  (Iš)gyvenimo pamokomis dalinsis alpinistas, fotografas ir verslo konsultantas Saulius Damulevičius, o į klausimą „kas formuoja žiniasklaidos veidą?" atsakys televizijos veteranas Liutauras Elkimavičius, žurnalistas ir prodiuseris Aurelijus Bezekavičius bei žurnalistė Rita Miliūtė.
Vasario 9 dieną beveik 150 mokinių pristatys savo verslo idėjas. Mugėje dalyvaus startuoliai kuriantys batų gumos baliklius, inovacijomis patobulintus telefonų aksesuarus, programėles išmaniesiems telefonams, išmaniuosius akinius, žemėlapį atstojančius rūbus ir kitus, unikalius produktus.
Verslo ir verslumo patirtimis dalinsis seimo narė, socialinių mokslų daktarė, ekonomikos vadovėlių autorė Aušra Maldeikienė, dar 12-toje klasėje besimokantis, filmuojantis dronų ir lėktuvų pilotas, dabar užsiimantis ir profesinio ugdymo populiarinimu, vedantis Vilniaus Aviamodeliavimo mokyklos užsiėmimus, Karolis Rėksnys. Apie šeimos verslo subtilybes pasakos mokslininkas Kristijonas Vizbaras, prekės ženklo „briedisT" įkūrėjai broliai Klėjai ir krepšininus Ballus į Lietuvą atvežės žmogus - Erikas Kirvelaitis.
Vasario 10 dieną apie ateities Lietuvą ir socialinį verslą diskutuos Ieva Krivickaitė, Virginijus Sinkevičius, Vladas Lašas, Aušrinė Armonaitė, Arnoldas Pranckevičius ir kiti.
Kviečiame dalyvauti renginyje, susipažinti su ateities verslo lyderiais - mokinių startuoliais ir pasisemti žinių bei motyvacijos iš savo srities profesionalų.


Živilė Tiškevičiūtė, VšĮ „Lietuvos Junior Achievement" komunikacijos koordinatorė, mob. 8 626 36 928, zivile@lja.lt

 
 
Bendrinti