Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2018-02-07 16:52:10

Senolį išgelbėjo Švenčionių policininkai


Cituojant Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato atstovo spaudai pranešimus, informacijos šaltinį prašome nurodyti
Skelbiant nepažeisti nekaltumo prezumpcijos principo     


Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyris

    Adresas: Birželio 23-sios g. 16                           Tel.  (8~5) 271 6162
LT-03602 Vilnius                                        El. paštas: vilniausvpk.vos.vrp@policija.lt
LIETUVA                                                    
Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato pasitikėjimo telefonas - (8~5) 271 6050


Senolį išgelbėjo Švenčionių policininkai

2018-02-07
              
    
    Vasario šeštą dieną, apie septintą valandą vakaro, Švenčionių rajono policijos komisariatas gavo pranešimą apie dingusį asmenį. Į pareigūnus kreipėsi moteris, aiškindama, kad jos tėvas  maždaug antrą valandą dienos išėjo iš namų ir negrįžta. 83 metų senolis gyvena viename iš daugiabučių Rytų gatvėje, Pabradėje (Švenčionių r.). Po kelių valandų, nesulaukusi grįžtančio tėvo, moteris pagalbos kreipėsi bendruoju pagalbos telefonu 112. Į pagalbos šauksmą operatyviai atsiliepė Švenčionių r. PK policininkai. Reagavimo skyriaus vyriausieji patruliai Vitalijus Valentynovičius ir Romualdas Paukštė veikė itin profesionaliai bei atsakingai.
    Po intensyvios paieškos, Gėlių gatvėje rado iš namų išėjusį garbaus amžiaus vyrą. Sukniubęs pakankamai gilioje sniego pusnyje, senyvas žmogus išbuvo daugiau kaip kelias valandas. Lauke tuomet spaudė aštuonių laipsnių šaltukas. Surastas senolis buvo žiemiškai apsirengęs ir šiltai apsiavęs, tačiau akivaizdžiai neblaivus. Jis sunkiai rinko žodžius. Supratęs, kad yra kalbinamas policininkų, aiškino, kad trumpam buvo užėjęs pas draugą, truputį „pasivaišino" ir ketino saugiai pasiekti namus. Tačiau net pats nesuprato, kaip atsidūrė šalikelės sniego pūtinyje. Mobiliojo ryšio telefono pasiklydėlis neturėjo.
    Sėkmingai surastas senolis atsisakė pasinaudoti medikų pagalba ir prašė jį nugabenti į namus. Policijos pareigūnai padėjo vyriškiui saugiai pasiekti namus, kur jį pasitiko dukros šeima.

 
 
Bendrinti