Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2018-02-13 06:56:06

Liberalų sąjūdžio frakcijos narių E. Gentvilo ir J. Liesio spaudos konferencija

                                                                                              

LIETUVOS RESPUBLIKOS SEIMO

                                            LIBERALŲ SĄJŪDŽIO FRAKCIJA

Kodas 1886 05295    Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius    Tel. (8~5) 239 63 51     Faksas (8~5) 239 63 48

Kvietimas žiniasklaidai                                                                                                                 2018-02-12

 

Liberalų sąjūdžio frakcijos narių Eugenijaus Gentvilo ir Jono Liesio spaudos konferenciją „Ministras A. Veryga siekia Didžiojo Brolio vaidmens“

 

Sveikatos apsaugos ministras A. Veryga užsimojo centralizuoti sveikatos apsaugos sistemą. 2017 m. rugsėjo 27 d. pasirašė dar viešai neskelbtą įstatymo projektą, kuriame numatoma, kad SAM taptų savivaldybių ligoninių dalininke centralizuojant visas jų teikiamas paslaugas.

 

Tačiau už viešai deklaruojamo noro gerinti pacientų gydymą slepiasi SAM siekis sukurti valstybinio lygmens kontrolę ligoninėms. Tapdama ligoninių dalininke SAM neprisiimtų jokių kitų funkcijų, išskyrus ligoninių vadovybių skyrimą į pareigas ir atleidimą iš jų – organizuotų viešuosius konkursus ir nustatytų jų taisykles.

 

Įstatymo  projektas parengtas nepaisant teisėkūros principų: slapta ir  nesikonsultuojant su medikais ar ekspertais ir ignoruojant tai, kad jis prieštarauja kitiems įstatymams.

 

Spaudos konferencijos dalyviai:

 

Data ir laikas: Vasario 14 d. (trečiadienis), 10:30 val.

Vieta: Spaudos konferencijų salė, II Seimo rūmai

 

E. Gentvilas ir J. Liesys pristatys parengtą ir ministro jau pasirašytą įstatymo projektą. Kartu su kitais spaudos konferencijos dalyviais parlamentarai diskutuos apie tai, kas slepiasi už SAM siekio centralizuoti ir monopolizuoti sveikatos priežiūros įstaigas.  

 

RSVP dėl dalyvavimo spaudos konferencijoje: dovile@liberalai.lt arba +370 674 87885 iki vasario 13 d. 18 val.
 
Bendrinti