Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2018-02-13 15:29:37

Oklende pristatytas Lietuvos ekonominis ir mokslo tiriamasis potencialas

    Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija
     Informacijos ir viešųjų ryšių departamentas


J. Tumo-Vaižganto g. 2, LT-01511 Vilnius
Tel. 870 6 52534, 870 6 52414; el. p. media@urm.lt

    
2018-02-13

Pranešimas spaudai

Oklende pristatytas Lietuvos ekonominis ir mokslo tiriamasis potencialas

Lietuvos užsienio reikalų viceministro Dariaus Skusevičiaus vadovaujama delegacija vasario 13 dieną pristatė Lietuvos ekonominį ir mokslo tiriamąjį potencialą Oklende - Naujosios Zelandijos ekonomikos centre.

„Žingsnis po žingsnio atrandame bendrus interesus, kurie, neabejoju, padės įveikti mūsų valstybes skiriantį didelį geografinį atstumą ir leis stiprinti bendradarbiavimą įvairiose srityse", - pabrėžė viceministras D. Skusevičius, pristatydamas Lietuvos  pasiekimus lazerių, gyvybės mokslų ir kitose inovacijų srityse.

Lietuvos delegacija taip pat susitiko su Oklendo universiteto, kuris pasauliniuose geriausių universitetų reitinguose užima 82 vietą, vadovybe. Jai perduotas Vilniaus universiteto pasiūlymas bendradarbiauti tyrimų gyvybės mokslų srityje ir kvietimas apsilankyti Lietuvoje rudenį vyksiančioje „Life Sciences Baltics 2018" konferencijoje. Naujosios Zelandijos studentus taip pat domintų Lietuvos kaip ES narės patirtis, ypač Rytų kaimynystės kontekste.  

Viceministras D. Skusevičius apsilankė ir Oklendo verslo inkubatoriuje „the GridAKL", kur susitiko su startuolių centro  vadove Eva Perrone ir aptarė abiejų šalių inovatyvių įmonių skatinimo praktikas bei galimybes užmegzti ryšius, keistis patirtimi su startuolių bendruomenėmis Lietuvoje.

URM Komunikacijos ir kultūrinės diplomatijos departamentas
Visuomenės informavimo skyrius, tel. 236 2534
Facebook | Twitter | Flickr | Youtube

 
 
Bendrinti