Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2018-02-13 15:58:22

Lietuvos šokėjai – tarptautinių varžybų Italijoje ir Kėdainiuose nugalėtojai

Savaitgalį Italijos mieste Brešoje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjai tapo nugalėtojais ir prizininkais.

 

Suaugusiųjų standartinių šokių grupėje Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė (Kauno „Kaspinas") laimėjo aukso medalius.

 

Antrą vietą šioje grupėje užėmė Italijos atstovai Marco Bodini ir Kristina Charitonovaitė, o trečia vieta atiteko Erosui Schiamannai ir Annai Angelikai Jaglinskai iš Lenkijos. Varžybose dalyvavo 80 porų.

 

Suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupėje Leonardo Lini ir Aistė Survilaitė (Tauragės „Spindulys") užėmė ketvirtą vietą.

 

Geriausiai šioje grupėje pasirodė albanai Andrea Civita ir Eleonora De Mitri, sidabro medalius laimėjo Slovėnijos atstovai Jure Bergantas ir Milana Chekanova, o trečią vietą užėmė Vincenzo Taormina ir Floriana Messina iš Italijos. Grupėje varžėsi 41 pora.

 

Dar vienos WDSF reitingo varžybos savaitgalį vyko Kėdainiuose, kur Lietuvos šokėjų poros tapo nugalėtojomis, prizininkėmis ir finalininkėmis.

 

„International Open" kategorijos suaugusiųjų standartinių šokių grupėje nugalėjo Vaidotas Lacitis ir Veronika Golodneva (Vilniaus „Dileksa" - Kauno „Editos Daniūtės šokių studija").

 

Antrą vietą užėmė rusai Dmitryjus Pleškovas ir Anastasia Kulbeda, o bronzos medalius laimėjo Norvegijos atstovai Dominykas Granskas ir Helene Spilling. Varžybose dalyvavo 34 poros.

 

„International Open" kategorijos suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupėje Jokūbas Venckus ir Miglė Klupšaitė (Vilniaus „Ratuto") laimėjo aukso medalius.

 

Antra vieta atiteko rusams Egorui Petrovui ir Annai Argun, o trečią vietą užėmė Fedoras Polianskis ir Dina Akhmetgareva, taip pat iš Rusijos. Grupėje varžėsi 26 poros.

 

Jaunimo standartinių šokių grupėje nugalėtojais tapo Karolis Burneikis ir Izabelė Šekaitė (Kauno „Tvistas"), o šeštą vietą užėmė Laurynas Makarovas ir Emilija Čepauskaitė (Vilniaus „Juventos").

 

Sidabro medalius šioje grupėje laimėjo rusai Jeroslavas Kiselevas ir Sofia Philipčuk, o trečią vietą užėmė Kirillas Kurbatovas ir Alexandra Revel – Muroz, taip pat iš Rusijos. Grupėje varžėsi 19 porų.

 

Jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupėje Augustinas Trinkus ir Neda Elena Šalugaitė (Vilniaus „Kandela") laimėjo sidabro medalius, o Renaldas Daugėla ir Margarita Rimaitė (Palangos „Svivelis") užėmė šeštą vietą.

 

Grupės nugalėtojais tapo J. Kiselevas ir S. Philipčuk, o trečią vietą užėmė K. Kurbatovas ir A. Ravel – Muroz. Varžybose dalyvavo 22 poros.

 

Jaunių II standartinių šokių grupėje Gytis Lizdenis ir Jorė Kurlytė (Palangos „Palangos moksleivių klubas") laimėjos bronzos medalius, o Edvardas Mašaro ir Patricija Rinkevičiūtė (Vilniaus „Vijūnas") užėmė penktą vietą.

 

Geriausiai šioje grupėje pasirodė J. Kiselevas ir S. Philipčuk, o antrą vietą užėmė K. Kurbatovas ir A. Ravel – Muroz. Grupėje varžėsi 17 porų.

 

Jaunių II Lotynų Amerikos šokių grupėje Markas Sabaliauskas ir Ksenija Samusevič (Palangos „Svivelis") užėmė penktą vietą.

 

Aukso medalius šioje grupėje laimėjo J. Kiselevas ir S. Philipčuk, antra vieta atiteko K. Kurbatovui ir A. Ravel – Muroz, o trečią vietą užėmė Karolis Plakas ir Aleksandra Wiselka iš Lenkijos. Varžybose dalyvavo 17 porų.

 

Senjorų I standartinių šokių grupėje čempionais tapo Nerijus Stukas ir Laura Montvilaitė (Kauno „Kaspinas").

 

Sidabro medalius laimėjo Honkongo atstovai George Borisovas ir Au Yuk Man Ada, o trečią vietą užėmė Nickas Williamsas ir Charmaine Chan iš Anglijos. Grupėje varžėsi 4 poros.

 

Senjorų II standartinių šokių grupėje Artūras Grebliauskas ir Beata Grebliauskienė (Kauno „Sūkurys") laimėjo sidabro medalius, Nerijus Ramanauskas ir Sandra Bielinienė (Kauno „Gintarėliai”) užėmė penktą, o Nikolajus Urbanovič - Natalija Tuchto (Klaipėdos „Mondo”) šeštą vietą.

 

Šioje grupėje geriausiai pasirodė estai Vaino Miilas ir Kaia Linkberg, o trečią vietą užėmė Indrekas Kasakas ir Kristine – Kristi Kasak, taip pat iš Estijos. Grupėje varžėsi 9 poros.

 

Šeštadienį Antverpene (Belgija) vykusiose WDSF reitingo varžybose, senjorų I standartinių šokių grupėje, Lietuvos atstovai Tomas Rimkus ir Nerija Surblytė – Rimkienė (Kauno „Kaspinas”) užėmė penktą vietą.

 

Grupės nugalėtojais tapo Austrijos atstovai Ronaldas Puxas ir Sabine Pux, sidabro medalius laimėjo vokiečiai Fabianas Wendtas ir Anne Steinmann, o trečią vietą užėmė Victoras Fischeris ir Alexandra Rehn, taip pat iš Vokietijos. Varžybose dalyvavo 38 poros.

 
 
Bendrinti