Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2018-02-13 17:12:18

„60 minučių": kaip Prezidentas Valdas Adamkus pasitinka atkurtos Valstybės 100-metį?


PRANEŠIMAS ŽINIASKLAIDAI
2018 02 13

„60 minučių": kaip Prezidentas Valdas Adamkus pasitinka atkurtos Valstybės 100-metį?

Ką paprastam žmogui reiškia Valstybės atkūrimo 100-metis? Su kokiomis mintimis jį pasitinkame Vilniuje ir regionuose, ir kaip švęsime? Apie tai specialioje LRT RADIJO laidos „60 minučių" tiesioginėje transliacijoje iš Signatarų namų Vilniuje rytoj diskutuos Prezidentas Valdas Adamkus,  Kovo 11-osios akto signatarai Birutė Valionytė,  Irena Andriukaitienė, Jonas Prapiestis ir Egidijus Bičkauskas. Transliacijos pradžia - trečiadienį 17 val.

Rytojaus transliacija - paskutinioji iš Signatarų namų ciklo, kurį rengė LRT RADIJO laida „60 minučių". LRT RADIJAS parengė ir transliavo iš Signatarų namų šešias progines laidas. Jose dalyvavo buvę ir dabartiniai  valstybės vadovai, 1990 m. kovo 11-osios akto signatarai, bažnyčios atstovai,  istorikai, muziejininkai, archyvarai, valstybės šimtmečiui skirtų projektų sumanytojai ir įgyvendintojai, vilniečiai bei sostinės svečiai. Visos  laidos buvo tiesioginės, jas buvo galima ne tik stebėti gyvai, bet ir jose pasisakyti vienu ar kitu klausimu. Laidas parengė ir vedė Agnė Skamarakaitė ir Deividas Jursevičius.

Paskutinėje praėjusių metų laidoje gruodžio mėnesį diskusijoje „Kokia Lietuva pasitinka valstybės šimtmetį?"  kalbėjo Prezidentė Dalia Grybauskaitė, Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis, ministras pirmininkas Saulius Skvernelis.
Kitose laidose dalyvavo  Prezidentas Valdas Adamkus, Aukščiausiosios Tarybos-Atkuriamojo Seimo pirmininkas Vytautas Landsbergis, Lietuvos vyskupų konferencijos pirmininkas arkivyskupas Gintaras Grušas, istorikai Algimantas Kasparavičius, Antanas Kulakauskas, Jonas Vaičenonis Lietuvos vyriausiasis archyvaras Ramojus Kraujelis, muziejininkės Birutė Kulnytė, Meilutė Peikštenienė, Valstybės atkūrimo šimtmečio programos koordinatorė Neringa Vaisbrodė,  Lietuvos kariuomenės Vilniaus įgulos karininkų ramovės vyrų choro „Aidas" vadovas Tadas Šumskas, akordeononinkas Martynas Levickis bei kiti.


 
Virginija Bunevičiūtė
Atstovė ryšiams su visuomene
S. Konarskio g. 49,
LT-03123 Vilnius
Tel. +3705 236 3240
Mob. +370 686 91963
Faks. +370 5 2363208
lrt@lrt.lt www.lrt.lt
 
 
Bendrinti