Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2018-02-13 17:53:36

Seimo Kaimo reikalų komiteto pirmininkas viešina 2017 m. rugsėjo 20 d. posėdžio įrašą

 

2018 m. vasario 13 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Kaimo reikalų komiteto pirmininkas Andriejus Stančikas viešina 2017 m. rugsėjo 20 d. komiteto posėdžio įrašą ir teigia, kad techniniai klausimai negali būti painiojami su politika.

„Pabrėžiu, komiteto posėdis buvo atviras ir svarstymo medžiaga turi būti vieša", - sako Kaimo reikalų komiteto pirmininkas ir teigia, kad vakar LVŽS frakcijos seniūno Ramūno Karbauskio pateikta Seimo Statuto pataisa, kuria Seimas įpareigojamas viešai skelbti komitetų ir komisijų posėdžių įrašus, garantuos informacijos apie Seimo veiklą prieinamumą, sukurs palankesnes sąlygas žiniasklaidos veiklai nušviečiant įvykius Seime, bus užtikrintas didesnis sprendimų priėmimo proceso skaidrumas, Seimo atskaitingumas visuomenei.

„Situacija, kuomet valdyba nusprendė neduoti įrašo, sudarė prielaidas manipuliuoti informacija, kelti visuomenės nepasitikėjimą, todėl šiandien su visa atsakomybe viešinu minėto posėdžio stenogramą ir garso įrašą. Tikiuosi, kad tai išsklaidys bet kokias abejones mūsų darbo skaidrumu", - sako A. Stančikas.

 

Pridedama:

2017 m. rugsėjo 20 d. Kaimo reikalų komiteto posėdžio stenograma

2017 m. rugsėjo 20 d. Kaimo reikalų komiteto posėdžio garso įrašas

 

Daugiau informacijos:

Seimo Kaimo reikalų komiteto pirmininkas

Andriejus Stančikas

Tel. (8 5) 239 6725

El. p.  andriejus.stancikas@lrs.lt

 
 
Bendrinti