Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2018-02-14 11:47:42

Pareigūnams įkliuvo du jaunuoliai, Elektrėnuose platinę narkotines medžiagas


Cituojant Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato atstovo spaudai pranešimus, informacijos šaltinį prašome nurodyti
Skelbiant nepažeisti nekaltumo prezumpcijos principo     


Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyris

    Adresas: Birželio 23-sios g. 16                           Tel.  (8~5) 271 6162
LT-03602 Vilnius                                        El. paštas: vilniausvpk.vos.vrp@policija.lt
LIETUVA                                                    
Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato pasitikėjimo telefonas - (8~5) 271 6050


Pareigūnams įkliuvo du jaunuoliai, Elektrėnuose platinę narkotines medžiagas

2018-02-14
   
      Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariato pareigūnai, padedant kolegoms kriminalistams, sulaikė du jaunuolius, sistemingai platinusius narkotines medžiagas elektrėniškiams.
        Elektrėnų policijos komisariato pareigūnai kartu su specializuotų padalinių pareigūnais, atlikę nusikalstamą veiką imituojančius veiksmus, vasario 13 d. apie 17 val. Kauno apskr., Kaišiadoryse, viešojoje vietoje, sulaikė du vietos gyventojus (gimusius 1994 m. ir 1997 m.), sistemingai platinusius psichiką veikiančias medžiagas elektrėniškiams.
       Kratų metu pas juos ir jų gyvenamosiose vietose rasta ir paimta 20 dozių smulkintų kanapių, taip pat pinigai, įtariama, gauti iš nusikalstamos veikos.
         Kaišiadoriškiai  sulaikyti ir uždaryti į Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato areštinę, bus sprendžiamas klausimas dėl kardomosios priemonės - suėmimo jiems skyrimo.
    Ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti arba neteisėto disponavimo labai dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu  (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 260 str. 1 d.) organizuoja ir jam vadovauja Vilniaus apygardos prokuratūros Vilniaus apylinkės prokuratūros 6-ojo skyriaus prokurorai.


 
 
Bendrinti