Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2018-03-05 22:39:20

Motiejus Morauskas tęsia puikų sezoną

Jaunasis Lietuvos nacionalinės snieglenčių rinktinės narys Motiejus Morauskas tęsia puikų 2017-2018 metų sezoną Europos taurės varžybose.

Po solidaus pasirodymo Europos taurės varžybų etapuose sausio pabaigoje Motiejus grįžo į Lietuvą ir tęsė pasiruošimą likusiems svarbiausiems sezono startams.

Kovo 3 dieną, Vokietijos Alpėse, Gotchen miestelyje vyko vienas iš "Europa Cup" varžybų turų. Lietuvos garbę ginantis Motiejus Morauskas po kvalifikacinių važiavimų į finalą pateko trečiu rezultatu. Deja, finaliniai važiavimai Motiejui nesusiklostė sėkmingai ir galutinėje rikiuotėje lietuvis iškovojo 9-ą vietą.

"Esu labai laimingas, kad patekau į finalą su tokiu geru rezultatu! Finale galėjau pasirodyti gerokai geriau ir manau, kad galiu patekti į lyderių trejetą, bet nepasisekė įvykdyti viską ką buvau suplanavęs. Manau, dar turėsiu šansų pasirodyt, tad neesu nuliūdęs dėl nepasisekimo finale." - apie pastarasias varžybas teigė snieglenčių rinktinės lyderis.

Motiejaus varžybų sezonas tik įsibegėja. Svarbiausi sezono startai jam tęsis iki balandžio mėnesio antroje pusėje vyksiančių Europos taurės varžybų.

 
 
Bendrinti