Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2018-03-09 08:03:25

POLICIJOS DEPARTAMENTAS PRIE LIETUVOS RESPUBLIKOS VIDAUS REIKALŲ MINISTERIJOS

PRANEŠIMŲ APIE YPATINGUS ĮVYKIUS IR NUSIKALSTAMAS VEIKAS SUVESTINĖ

2018 m. kovo 9 d.

Sveikatos sutrikdymai

Kovo 8 d. apie 11 val. 45 min. Vilniaus r., Juodonių k., namuose, neblaivus vyras (g. 1978 m.) peiliu sužalojo sūnėną (g. 1987 m.), kuris dėl pjautinės žaizdos kakle paguldytas į ligoninę. Įtariamasis uždarytas į areštinę.

Kovo 8 d. apie 19 val. 30 min. Molėtuose, Liepų g., namuose, neblaivus (2,64 prom. alkoholio) vyras (g. 1972 m.), smurtavo prieš savo sūnų (g. 2003 m.), jam du kartus ranka trenkdamas į veido sritį, du kartus spirdamas į koją bei jį pastumdamas. Vyras uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str. 2 d.

Kovo 8 d. apie 23 val. 41 min. į Kauno ligoninę pristatytas ir dėl dviejų durtinių žaizdų krūtinės srityje bei kojose ir žaizdos ausyje paguldytas vyras (g. 1983 m.), kurį tą patį vakarą, apie 23 val. 30 min. Kaune, Baltų pr., peiliu sužalojo du nepažįstami asmenys.

Kovo 8 d. į Marijampolės ligoninę kreipėsi ir dėl lūpos bei danties sumušimo gydomas ambulatoriškai nepilnametis (g. 2005 m.), kuris paaiškino, kad tą pačią dieną apie 11 val. Marijampolėje, mokyklos koridoriuje, jį pastūmė klasiokas ir jis veidu atsitrenkė į palangę. Pradėtas aplinkybių patikrinimas pagal LR BK 140 str. 3 d.

Gaisrai

Kovo 8 d. apie 3 val. 36 min. Elektrėnų sav., Gilučių k., vyro (g. 1940 m.) name, kilo gaisras, kurio metu žuvo namo šeimininkas bei sudegė pastato stogas, išdegė vidus. Gaisro priežastis nustatinėjama.

Kovo 8 d. apie 8 val. Zarasų r., važiuojant nuo Užpalių žvyrkeliu link Dusetų, miške šalikelėje, rastas sudegęs krovininis automobilis, galimai „DAF" su puspriekabe šaldytuvu. Gaisro priežastis, automobilio savininkas ir nuostolis nustatomi.

Kiti pranešimai apie įvykius, susijusius su valstybinės valdžios ir valdymo, teisėsaugos institucijų pareigūnais bei tarnautojais

Kovo 9 d. apie 5 val. 03 min. Kaišiadorių r., Zūbiškių k., kelyje Rūkla - Žąsliai, esant slidžiai kelio dangai, nuo kelio nuvažiavo ir apvirto kariškas automobilis su olandiškais registracijos numeriais. Eismo įvykio metu sužaloti du jame važiavę užsienio kariai. Aplinkybės tikslinamos.

Kovo 8 d. apie 7 val. Kauno r., kelio Kaunas - Zapyškis - Šakiai 22-ame km, nuosavas automobilis „Opel Astra", vairuojamas uniformuoto vykstančio į tarnybą blaivaus Specializuotos mechanizuotų pėstininkų brigados Geležinis Vilkas vadovybės paramos būrio vairuotojo eilinio G. M. (g. 1995 m.), išvažiavo į priešpriešinio eismo juostą ir susidūrė su nuosavu automobiliu „Toyota Avensis", vairuojamu ne tarnybos metu neuniformuotos Vilniaus apskr. VPK Patrulių rinktinės vyriausiosios patrulės I. L. (g. 1989 m.), kuri dėl kojos lūžimo ir stuburo traumos paguldyta į ligoninę.

Kovo 8 d. apie 13 val. 45 min. Kazlų Rūdos sav., privažiavimo kelyje prie Jūrės mstl., nuo kelio Mauručiai - Vinčai - Puskelniai 2-ame km, tarnybinis automobilis „Mitsubishi L200", vairuojamas tarnybos metu uniformuoto blaivaus Marijampolės apskr. VPK Reagavimo skyriaus vyriausiojo patrulio M. V. (g. 1996 m.), nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkė į medį. Eismo įvykio metu nukentėjo kartu važiavęs M. Romerio universiteto teisės fakulteto II kurso studentas E. M. (g. 1995 m.), kuris dėl kojos lūžimo paguldytas į ligoninę, o vairuotojas bei kartu važiavusi Marijampolės apskr. VPK Reagavimo skyriaus tyrėja R. B. (g. 1993 m.) dėl sumušimų gydomi ambulatoriškai.

Kovo 9 d. apie 0 val. 05 min. Marijampolėje, Liepų g., neblaivus (1,92 prom. alkoholio) vyras (g. 1970 m.) nevykdė atvykusių į iškvietimą Marijampolės apskr. VPK Reagavimo skyriaus tyrėjų teisėtų reikalavimų bei grasindamas panaudoti smurtą prieš pareigūnus, sugriebęs kirvį užsimojęs artinos prie jų, dėl ko buvo panaudotas elektro impulsinis prietaisas „Taser". Vyras sulaikytas ir uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 286 str.

Valstybės tarnautojo papirkimas

Kovo 8 d. 9 val. 30 min. Telšių apskr. VPK Kelmės r. PK patalpose, kabinete, vyras (g. 1962 m.), prašydamas suklastoti pažymą darbo biržai apie jo nebūtą sulaikymą, Telšių apskr. VPK Kelmės r. PK Veiklos skyriaus vyresniajai tyrėjai kaip kyšį siūlė suskaldyti malkas bei atlikti kitus ūkio darbus, rudenį prigrybauti grybų. Tyrėjai atsisakius, vyras iš kabineto pasišalino. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 227 str. 2 d.

Kovo 9 d. apie 2 val. 10 min. Vilniuje, Kedrų g., vyras (g. 1991 m.), siekdamas išvengti baudžiamosios atsakomybės už KET pažeidimą (vairavo neblaivus (2,44 prom. alkoholio)), Vilniaus apskr. VPK Patrulių rinktinės vyriausiesiems patruliams davė 300 eurų kyšį. Vyras uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 227 str. 2 d.

 

PASTABOS:

1. Suvestinė parengta pagal gautą pirminę informaciją apie įvykius.

2. Naudojantis suvestinės informacija, nepažeisti nekaltumo prezumpcijos.

3. Visas suvestines rasite mūsų interneto svetainėje https://policija.lrv.lt/suvestines.

--

Pagarbiai

 

Policijos departamento Komunikacijos skyrius

Tel. (8 5) 271 9743

El. p. spauda@policija.lt

www.policija.lt

www.facebook.com/Lietuvos.policija

Policijos departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos

Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva

 

 
 
Bendrinti