Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2018-03-09 15:04:08

PIRMĄ KARTĄ LIETUVOJE GIMS ČIOBRELIŲ LEDO SKULPTŪRA

2018 03 09  Vilnius
Jurgita Pocienė
tel. 8 605 65455

PIRMĄ KARTĄ LIETUVOJE GIMS ČIOBRELIŲ LEDO SKULPTŪRA
Šį šeštadienį, kovo mėn. 10 d. Vilniaus Rotušės aikštėje  gims pirmoji pasaulyje čiobrelių arbatos ledo skulptūra.  Iš didelio ir originalaus čiobrelių ledo grynuolio ekspromtu bus skaptuojama skulptūra, kuri simbolizuos tamsos laikotarpio pabaigą ir pavasario pradžią.
Reginys  vyks socialinės saugumo akcijos „Būk matomas" finaliniame renginyje. Jau šeštą kartą organizuojama akcija „Būk matomas" aplanko gausybę Lietuvos  mokyklų nemokamai atšvaituodami mokinius bei mokytojus. Per visus šešerius metus apatšvaituota virš 100 000 viršutinių drabužių, ko pasekoje pėstieji tamsiu paros metu yra saugūs ir matomi.
„Užbaigdami šia akciją mes skelbiame pavasario pradžią. Kaip ir kiekviena pavasarį tirpsta ledai, mes tirpdysim, skaptuosim, gręšim ir visaip kitaip naikinsim ledo perteklių, kol išgausime formą, simbolizuojančią saulės kelionę, šviesą ir pavasarį" - teigia idėjos sumanytojas M.Pocius - „ARMYDAY yra neatsiejamas akcijos palydovas, kurio dėka pėstieji buvo atšvaituojami jau šeštus metus. O ARMYDAY čiobrelių arbata šį kartą taps simboliu ir šauniu reginiu".
Ledo grynuoliu galima bus pasidžiaugti kovo mėn. 10d. nuo 12 00 val. Vilniaus Rotušės aikštėje.
 
 
Bendrinti