Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2018-03-09 15:39:07

Džiugiai Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną švęsti kviečia festivalis „Pavasario linksmybės"

 

Biudžetinė įstaiga, Rinktinės g. 50, LT-09318 Vilnius, tel. (8 5)  2619557


PRANEŠIMAS ŽINIASKLAIDAI
2018-03-09

Džiugiai Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną švęsti kviečia festivalis „Pavasario linksmybės"

Kovo 11-ąją - Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną Vilniaus Energetikos ir technikos muziejuje aktyviai ir smagiai švęsti šią ypatingą dieną jaunimą sukvies nemokamas festivalis „Pavasario linksmybės”, kurio dalyvių laukia įdomios ekskursijos, pamokos, dirbtuvės, diskusijos, dalijimasis gerų darbų patirtimi bei festivalį vainikuosiantis spalvingas įvairių stilių muzikos vakaro koncertas.

Vilniuje esantis Energetikos ir technikos muziejus šventinį sekmadienį 15.00 val. duris atvers visiems, kurie nori džiaugtis laisva, jaunatviška ir perspektyvia Lietuva. Pavasariu, laisve ir džiaugsmu trykštančiu vardu pavadinto festivalio tikslas - sukurti tradiciją Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną švęsti džiugiai, bendruomeniškai ir prasmingai.
Pirmą kartą vyksiančio festivalio „Pavasario linksmybės" programoje laukia nemokamos ekskursijos po Energetikos ir technikos muziejų, sutartinių dainavimo pamokos, įvairios diskusijos, dirbtuvės ir žaidimai. Renginyje dalyvaus tokios savanoriška veikla užsiimančios socialiai atsakingos organizacijos kaip „Misija Sibiras", „Caritas", „Mes Darom", „Jaunieji Maltiečiai" ir kt., kurios skatina pilietiškumą, per savanorystę ugdo jaunus žmones, siekia atkreipti dėmesį į opias visuomenes problemas. Festivalio „Pavasario linksmybės" siekis - ne moralizuoti, o atvirkščiai - realiais darbais ir pavyzdžiais parodyti, kaip kiekvienas galime prisidėti prie geresnės ir džiugesnės Lietuvos kūrimo. „Norime parodyti, kad Lietuvoje tikrai yra kuo džiaugtis, o ypač aktyviais ir geranoriškais žmonėmis. Todėl svarbią vietą festivalio programoje užima organizacijos, kurios vienija žmones, keičiančius Lietuvą ir darančius ją geresnę”, - pasakojo festivalio organizatoriai.
Šventinę dieną vainikuos koncertas, kuriame nuo 18.00 val. pasirodys jaunimo folk'o grupė „Kūjeliai", lietuviškojo roko legenda „Poliarizuoti stiklai", kumbiją grojanti grupė „Parranda Polar", dainuojamosios poezijos gerbėjų simpatijas pelniusi ketveriukė „Baltos varnos" ir rokenrolą grojantys „Basi". Spalvingas ir skirtingą muziką atliekančių grupių koncertas leis pažinti įvairių stilių muziką ir įsitikinti, kad lietuviai yra atvira ir šiltai muzikantus priimanti publika.
„Mums patiems trūko renginio, kurio metu, galima būtų linksmai, be didelių pompastikų ir nuobodžių kalbų švęsti tokią gražią šventę - Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimą. Tikimės ir stengsimės, kad festivalis „Pavasario linksmybės" taptų kasmetiniu ir jo metu galėsime parodyti mūsų didžiavimąsi ir džiaugsmą Lietuva ir jos gyventojais”, - teigė festivalio organizatoriai.
Džiaugtis Lietuva kviečiame smagiai ir prasmingai!


 
 
Bendrinti