Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2018-03-09 16:51:13

Kauno apskrities pareigūnų gretas papildė beveik 40 jaunų pareigūnų

 

 

Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas

Vytauto pr. 91

LT-44238 Kaunas

Lietuva

Tel. (8 37) 30 35 23, mob. 8 670 92 029,

faks. (8 37) 20 98 09,

el. p. info@kaunas.policija.lt

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pasitikėjimo telefonas – (8 37) 30 30 50

 

2018-03-09

 

 

 

Šiandien, kovo 9 d., Kauno Šv. arkangelo Mykolo (Įgulos) bažnyčioje vyko šv. Mišios bei Kauno apskrities policijos pareigūnų apdovanojimai. Taip pat vyko jaunų, ką tik pradėjusių dirbti policijos sistemoje, pareigūnų priesaikos. Tarnauti įstatymui, Lietuvai ir šios šalies gyventojams prisiekė net 39 jaunieji policijos pareigūnai.

„Tarnauti Tėvynei yra ne tik didžiulė garbė, bet kartu ir didžiulė atsakomybė, todėl visi turėtumėte tuo didžiuotis. Niekada nepamirškite priesaikos teksto, kurį šiandien ištarėte, gyvenkite ja. Visada atminkite, kad mūsų vertybė – žmogus. Mes esame tie, kurie gina, padeda ir saugo juos“, - policijos pareigūnų gretas papildžiusius jaunuosius pareigūnus sveikino Kauno apskr. VPK viršininkas Darius Žukauskas.

Pagerbti ir ilgą laiką dirbantys ir savo tarnybai atsidavę kolegos. Už ilgametę ir nepriekaištingą tarnybą vidaus tarnybos sistemoje buvo apdovanota daugiau nei 80 pareigūnų, jiems įteikti atminimo ženklai. Taip pat Kauno Šv. arkangelo Mykolo (Įgulos) bažnyčioje buvo pasveikinti konkurso „Inovatyvi seniūnija - saugus Kaunas“ konkurso dalyviai, o konkurso nugalėtoju paskelbta Žaliakalnio seniūnija. Jai įteiktas padėkos raštas ir atminimo dovana. Kauno apskr. VPK viršininkas Darius Žukauskas ir Kauno apskr. VPK Viešosios tvarkos valdybos viršininkas Remigijus Stukas nuoširdžiai dėkojo konkurso dalyviams bei nugalėtojui už indėlį, ieškant inovatyvių sprendimų, kuriant saugią aplinką.

„Visi šie apdovanojimai, kurie jums įteikti tik įrodo, kad jūs jų verti. Vienybė – tai, kas mus vienija. Linkiu jums visiems, kaip vienai iš svarbiausių Lietuvos institucijos darbuotojų, kad jus visus sietų stipri vienybė, kad naujai pradėję darbus taptumėte ir daugelį metų išliktumėte ištikimais ir pasiryžusiais tarnauti savo Tėvynės labui pareigūnais“, - šv. Mišių metu Kauno policijos kapelionas Tomas Karklys.

 

 

 

      

Kauno apskr. VPK informacija

 
 
Bendrinti