Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2018-03-12 09:47:21

2018-03-11 Klaipėdos apskr. VPK įvykių suvestinė

2018-03-11, apie 6:30 val., Klaipėdoje, Tiltų g., prie namo laiptinės, 1983 m. gimęs vyras buvo užpultas ir sumuštas dviejų nepažįstamų asmenų, kurie sudavė daugybę smūgių. Po jų nukentėjusysis pasigedo mobiliojo ryšio telefono, odinės piniginės, kurioje buvo vairuotojo pažymėjimas, vairuotojo kortelė, kiti dokumentai, bankų kortelės, be to, apie 350 eurų grynaisiais.

 

2018-03-11, apie 1:40 val., Plungės m., Žemaitės g., atkėlus virtuvės lango rėmą bei sulaužius lango rankeną, įsibrauta į vyriškio nuomojamą namo dalį. Nuo nežymaus triukšmo kambariuose nukentėjusiam prabudus iš miego, buvo papurkšta į akis ašarinių dujų, tuo sukeliant nukentėjusiam fizinį skausmą ir laikinai apakinat. Iš patalpų pagrobtos dvi bosinės gitaros ir du nešiojamieji kompiuteriai bei vyriška kuprinė su medžiokliniu peiliu ir dviračio padangų pompa. Padaryta žala – apie 4500 eurų. Pagrobtų daiktų kiekis ir nuostoliai dar tikslinami.

 

2018-03-11 Klaipėdos m. PK registruotas 1988 m. gimusio klaipėdiečio pareiškimas apie tai, kad 3 val. naktiniame bare Taikos pr. Klaipėdoje, tualete, beplaudamas rankas, pajuto smūgį iš už nugaros galvos srityje, nuo smūgio pargriuvo ant žemės, mobiliojo ryšio priemonė iškrito iš džinsų kišenės, tuo pat metu iš kitos kišenės iškrito elektroninės cigaretės įrenginys. Tada du užpuolę asmenys griebė jo daiktus bei pabėgo. Vyrui padarytas nuostolis – 600 eurų.

 

2018-03-11, apie 10.00 val., į Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariatą telefonu kreipėsi 1978 m. gimusi plungiškė, pranešdama, kad iš automobilių stovėjimo aikštelės, esančios Plungės m., Jucio g., galimai naktį pavogtas įmonės automobilis „Renault“. Pavogto automobilio rakteliai buvo palikti jo viduje, automobilis buvo neužrakintas. Mašinos vertė – apie 30000 eurų. Dieną automobilis nuvažiavo nuo kelio Kretingos rajone, juo važiavę asmenys pabėgo iš įvykio vietos. Plungės r. sulaikytas bei į areštinę uždarytas 1987 m. gimęs įtariamasis autobusiuko vagyste.

 

2018-03-11, apie 5:46 val., Plungės r., kelio Plungė-Vėžaičiai 13-ajame km, automobilis „BMW 318“, vairuotas vyro, gimusio 1996 m., išvažiavo į priešpriešinio eismo juostą ir susidūrė su automobiliu ,,Opel Vectra“, vairuotu 1955 m. gimusio vyro. Per eismo įvykį žuvo automobilio „Opel“ keleivis, gimęs 1936 m., ir nukentėjo kartu važiavęs vyras, taip pat gimęs 1936 m. Jis dėl įvairių kūno sužalojimų paguldytas į ligoninę. Be to, nukentėjo automobilio „BMW 318“ vairuotojas ir kartu važiavę vyrai, gimę 1987 bei 1993 m. (visi dėl įvairių kūno sužalojimų paguldyti į ligoninę) bei 1994 m. gimęs vyras, kuris dėl daugybinių kūno sumušimų ir nubrozdinimų, suteikus pagalbą, gydomas ambulatoriškai.

 

2018-03-11, 22:30 val., Rietavo sav., Tverų mstl., Laukuvos g., 1998 m. gimęs jaunuolis vairavo automobilį „VW Golf“, neturėdamas teisės vairuoti bei būdamas neblaivus (1,97 prom.). Jis apklaustas, paleistas.


Sioje zinuteje ir (ar) jos prieduose pateikiama informacija skirta naudoti istaigos viduje ir jos turinio atskleidimas gali buti ribojamas. Ji yra skirta tik adresatui. Jeigu zinute adresuota ne Jums, Jus neturite teises sios zinutes ar jos priedu kopijuoti, platinti ar kitaip perduoti ju turinio kitiems asmenims, tokiu atveju prasome Jusu nedelsiant pranesti apie tai sios zinutes siuntejui - informuoti ji telefonu ar elektroniniu pastu, o sia zinute ir visus jos priedus istrinti is savo sistemos. Is anksto dekojame.

This message and/or it's attachments are designated for internal use only and may be privileged or otherwise protected from disclosure. It is for the exclusive use of the intended recipient. If you are not the intended recipient you must not copy this message or attachment or disclose, distribute or disseminate the contents to any other person. In such case, please inform the sender of the message by sending an email or a call and delete this message and any attachment from your system. Thank you in advance.
 
Bendrinti