Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2018-03-13 07:39:11

PRANEŠIMŲ APIE YPATINGUS ĮVYKIUS IR NUSIKALSTAMAS VEIKAS SUVESTINĖ

POLICIJOS DEPARTAMENTAS

PRIE LIETUVOS RESPUBLIKOS VIDAUS REIKALŲ MINISTERIJOS

 

 

PRANEŠIMŲ APIE YPATINGUS ĮVYKIUS IR NUSIKALSTAMAS VEIKAS SUVESTINĖ

2018 m. kovo 13 d.

 

 

Sveikatos sutrikdymai

Kovo 12 d. 11 val. 46 min. Utenos apskr. VPK gautas pranešimas, kad kovo 11 d. (nenustatytu laiku) Ignalinos r., Didžiasalio k., namuose, prieš mažametį (g. 2008 m.) smurtavo patėvis (g. 1986 m.) ir brolis (g. 2004 m.). Nukentėjusysis dėl patirto fizinio skausmo į gydymo įstaigas nesikreipė. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str. 3 d.

Kovo 12 d. apie 7 val. 40 min. Marijampolės sav., Avikilų k., globos namuose, direktorius (g. 1955 m.) smurtavo prieš nepilnametį (g. 2005 m.). Nukentėjusysis į gydymo įstaigas nesikreipė. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str. 3 d.

Kovo 12 d. (tiksliai nenustatytu laiku) Šilutėje, pradinėje mokykloje, klasiokas sumušė mažametį (g. 2008 m.), kuris dėl ausies sumušimo gydomas ambulatoriškai. Aplinkybės aiškinamos.

Kovo 12 d. gautas Kauno rajono savivaldybės Vaiko teisių skyriaus pranešimas, kad kovo 11 d. apie 20 val. Kauno r., Radikių k., namuose, patėvis (g. 1977 m.) kumščiu sudavė į viršugalvį nepilnametei podukrai (g. 2002 m.), tampė ją už plaukų ir sudavė keletą kartų į koją. Nukentėjusioji dėl fizinio skausmo sukėlimo į medikus nesikreipė. Vyras uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str. 2 d.

Kovo 12 d. apie 19 val. 30 min. Visagine, Draugystės g., savo namuose, neblaivus (3,28 prom.) vyras (g. 1979 m.) sugriebė už galvos neblaiviai (0,98 prom.) sutuoktinei (g. 1980 m.) ir jai trenkė keletą kartų ranka. Grumtynių metu vaikams bandant apginti motiną, tėvas ranka sudavė į veidą mažametei dukrai (g. 2005 m.) ir išmušė jai priekinį dantį, o sūnų (g. 1999 m.) sugriebęs rankomis už kaklo, bandė smaugti bei ranka sudavęs į veidą, sumušė jam lūpą. Nukentėjusieji dėl fizinio skausmo sukėlimo į medikus nesikreipė. Tėvas uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str. 2 d.

Eismo įvykiai

Kovo 12 d. apie 20 val. 10 min. Kaune, Marijampolės pl., automobilis „VW Touran", vairuojamas moters (g. 1988 m.), pervažiavo kelio važiuojamojoje dalyje gulėjusį vyrą (g. 1961 m.), kuris įvykio vietoje mirė.

Kiti įvykiai

Kovo 12 d. apie 7 val. Kaune, Eivenių g., rastas polietileninis maišelis, kuriame buvo dujinis revolveris „ME 38 Compact-G".

Kovo 12 d. apie 13 val. 50 min. Utenos apskr. VPK gautas pranešimas, kad Ignalinoje, Geležinkelio g., vyriškis daiktu panašiu į ginklą grasina praeiviams. Įvykio vietoje sulaikytas vyras (g. 1953 m.), pas kurį rastas ir paimtas nelegaliai laikomas 8 mm kalibro dujinis pistoletas „RECK" ir 6 vnt. šovinių. Įtariamasis uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 253 str. 1 d.

Kovo 12 d. apie 22 val. 45 min. Klaipėdoje, Taikos pr., sulaikytas vyras (g. 1957 m.), pas kurį rastas ir paimtas neteisėtai laikomas dujinis ginklas „Ekol P29" ir dėtuvė su 4-iais šoviniais. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 258 str. 2 d.

Kiti pranešimai apie įvykius, susijusius su valstybinės valdžios ir valdymo, teisėsaugos institucijų pareigūnais bei tarnautojais

Kovo 12 d. apie 17 val. 25 min. Kauno r., Dubravų k., policijos tarnybinis automobilis „Mitsubishi Pajero", vairuojamas tarnybos metu uniformuotos blaivios Kauno apskr. VPK Kauno r. PK vyresniosios tyrėjos, nuslydo nuo kelio važiuojamosios dalies ir atsitrenkė į medį. Per eismo įvykį pareigūnė nenukentėjo, nežymiai apgadintas automobilis.

Valstybės tarnautojo papirkimas

Kovo 12 d. apie 9 val. Marijampolės sav., kelio Kaunas - Marijampolė - Suvalkai 76-ame km, Baltarusijos Respublikos pilietis (g. 1973 m.), siekdamas išvengti administracinės atsakomybės už KET pažeidimą (vairavo neblaivus, 0,40 prom.), Marijampolės apskr. VPK Kelių policijos skyriaus vyriausiesiems patruliams davė 100 eurų kyšį. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 227 str. 2 d.

 

 

PASTABOS:

1. Suvestinė parengta pagal gautą pirminę informaciją apie įvykius.

2. Naudojantis suvestinės informacija, nepažeisti nekaltumo prezumpcijos.

3. Visas suvestines rasite mūsų interneto svetainėje https://policija.lrv.lt/suvestines.

--

Pagarbiai

 

Policijos departamento Komunikacijos skyrius

Tel. (8 5) 271 9724

El. p. spauda@policija.lt

www.policija.lt

www.facebook.com/Lietuvos.policija

Policijos departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos

Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva

 

 

 

 

 

________________________________________

Sioje zinuteje ir (ar) jos prieduose pateikiama informacija skirta naudoti istaigos viduje ir jos turinio atskleidimas gali buti ribojamas. Ji yra skirta tik adresatui. Jeigu zinute adresuota ne Jums, Jus neturite teises sios zinutes ar jos priedu kopijuoti, platinti ar kitaip perduoti ju turinio kitiems asmenims, tokiu atveju prasome Jusu nedelsiant pranesti apie tai sios zinutes siuntejui - informuoti ji telefonu ar elektroniniu pastu, o sia zinute ir visus jos priedus istrinti is savo sistemos. Is anksto dekojame.

This message and/or it's attachments are designated for internal use only and may be privileged or otherwise protected from disclosure. It is for the exclusive use of the intended recipient. If you are not the intended recipient you must not copy this message or attachment or disclose, distribute or disseminate the contents to any other person. In such case, please inform the sender of the message by sending an email or a call and delete this message and any attachment from your system. Thank you in advance.
 
Bendrinti