Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2018-03-13 09:46:14

„Wizz Air“ pradeda didžiausią bendrovės istorijoje veiklos operacijų plėtrą

Per 17 savaičių: 21 naujas orlaivis, 4 naujos kryptys, 700 papildomų savaitinių skrydžių, 70 naujų maršrutų

 

„Wizz Air“, didžiausia žemų sąnaudų oro linijų bendrovė Centrinėje ir Rytų Europoje bei viena iš sparčiausiai augančių aviakompanijų Europoje, pradeda didžiausią bendrovės istorijoje veiklos operacijų plėtrą. Per ateinančias 17 savaičių, pradėdama 70 naujų maršrutų, aviakompanija Europos bazes papildys 21 lėktuvu, taip išplėsdama savo tinklą iki daugiau nei 700 savaitinių skrydžių, jungiančių 145 kryptis 44-iose šalyse.

 

Iki liepos vidurio „Wizz Air“ savo tinklą papildys keturiomis naujomis kryptimis – Atėnais, Talinu, Charkovu ir Viena bei atidarys naują bazę Vakarų Europoje, Austrijos sostinėje. 2018 m. numatoma aviakompanijos plėtra 11-oje bazių Didžiojoje Britanijoje, Austrijoje, Lenkijoje, Vengrijoje, Rumunijoje ir Gruzijoje sieks daugiau nei 1,6 mlrd.* eurų investicijas.  

 

„Šiandien pradedame didžiausią „Wizz Air“ istorijoje bendrovės plėtros kampaniją trukmės atžvilgiu. Ir toliau išlaikysime mūsų aviakompanijos misiją suteikti keleiviams prieinamą keliavimą oro transportu bei siūlysime žemiausias kainas, kurios yra įmanomos dėl pritaikyto ULCC (itin žemų sąnaudų skrydžių) verslo modelio, – sako „Wizz Air“ vykdomasis direktorius Owainas Jonesas. – Kasmet vis daugiau keleivių pasirenka keliauti su „Wizz Air“ oro linijomis, džiaugdamiesi plačiu aviakompanijos skrydžių tinklu, siūlančiu daugiau nei 600 maršrutų, jungiančių 145 kryptis 44-iose šalyse. 70 naujų maršrutų, startuosiančių per ateinančias 17 savaičių, suteiks mūsų klientams dar daugiau galimybių keliauti, o įgula nekantraudama laukia, kol galės pasveikinti visus keliaujančius su „Wizz Air“ naujausiu orlaivių laivynu Europoje.“  

 

Oro linijų bendrovė „Wizz Air“, švęsdama šią plėtrą, taip pat siūlo savo keleiviams iki kovo 13 d. vidurnakčio specialų bilietų išpardavimą, kurio metu visiems skrydžiams, vyksiantiems iki gegužės 31 d., suteikiama 20 proc.** nuolaida. Bilietus rezervuoti galima wizzair.com

 

Taip pat „Wizz Air“ keleiviai galės stebėti didžiausią aviakompanijos veiklos plėtrą socialiniuose tinkluose, sekdami grotažymę #WIZZaroundEUROPE, bei skrydžių metu švęsti kartu su orlaivių įgula. Per pirmuosius skrydžius naujais orlaiviais keleiviai turės galimybę laimėti 1000 eurų vertės „Wizz Air“ kuponus, o pasiryžusieji visos kampanijos metu kartu švęsti šių oro linijų pasiekimus, galės sekti jų „Facebook“ paskyrą, kurioje lauks įvairūs siurprizai.  

 

Bendrovės 2018 m. plėtros etapas prasideda šią savaitę Budapešte, kur su naujuoju „Airbus A320“ modeliu aviakompanijos Budapešto orlaivių tinklas išsiplės iki 11 lėktuvų, bei bus pradėti vykdyti nauji skrydžiai į Stavangerį Norvegijoje.

 

Kovo 27 d. iš Vilniaus oro uosto bus atidaryta 32-oji aviakompanijos kryptis iš Lietuvos, sujungsianti mūsų šalies sostinę su Graikijos sostine Atėnais. Skrydžiai bus vykdomi tris kartus per savaitę – antradieniais, ketvirtadieniais ir šeštadieniais.

 

„Wizz Air“ nuolat tęsia savo augimą visoje Europoje, skatindama oro eismą žemiausiomis sąnaudomis, išlaikydama įsipareigojimą nuolat plėsti savo klientų patirtis ir taip išlaikyti jų pasitikėjimą, pasirinkus skrydžius vienu naujausių orlaivių laivynu Europoje. Aviakompanija reikšmingai prisideda prie vietos ekonomikos augimo šalyse, kuriose vykdo savo veiklą, siūlydama ne tik tiesiogines įdarbinimo galimybes, bet taip pat ir skatindama palaikomųjų aviacijos paslaugų rinką tiek turizmo, tiek apgyvendinimo sektoriuose.

 

Šiais metais, nuo kovo iki liepos mėnesių, „Wizz air“ įdarbins per 700 daugiau kaip 15 tautybių aviacijos industrijos specialistų, kurie prisidės prie augančios bendrovės sėkmės.

 

Apie „Wizz Air“

 

Didžiausios Centrinėje ir Rytų Europoje mažų sąnaudų bendrovės „Wizz Air“ orlaivių parką sudaro 90 „Airbus“ A320 ir A321 tipo orlaiviai. Oro linijų kompanija skraidina iš 28 bazių ir siūlo daugiau nei 600 maršrutų, jungiančių 145 kryptis 44-iose šalyse. „Wizz Air“ komandą sudaro apie 3500 aviacijos profesionalų, siūlančių aukščiausio lygio aptarnavimą ir ypač mažų kainų skrydžių bilietus, kuriuos finansiniais 2017 m. (iki kovo 31 d.) rinkosi 28,2 mln. keleivių. „Wizz Air“ akcijos yra skelbiamos Londono vertybinių popierių biržoje (trumpinys – WIZZ) ir yra įtrauktos į FTSE 250 ir FTSE All-share indeksus. „Wizz Air“ pelnė pasaulinio masto pripažinimą dėl vykdomos oro saugumo politikos ir yra įtraukta į Tarptautinės oro transporto asociacijos (IATA) veiklos saugumo audito (IOSA) registrą. Neseniai metinis aviacijos ir kosmoso industrijos leidinys „Aviation 100“ paskelbė bendrovę už pasiekimus „Metų aviakompanija Europoje“ (angl. European Airline of The Year).

 

Pastabos redaktoriams

 

•                    Visi skrydžiai vykdomi su 180 vietų „Airbus A320“ tipo orlaiviais bei 230 vietų „Airbus A321“ tipo orlaiviais.

•                    Naujų „Airbus“ A321 tipo lėktuvų pristatymas prasidėjo nuo 2015 m. lapkričio mėn.

•                    Avialinijų nuotraukų galeriją galite rasti čia: http://wizzair.com/en-GB/press

 

* http://www.airbus.com/newsroom/press-releases/en/2018/01/airbus-2018-price-list-press-release.html#media-list-document-document-all_ml_0

** 20 proc. nuolaida suteikiama bilietams, įskaitant privalomus ir neprivalomus mokesčius, tačiau neįskaitant administravimo mokesčio. Nuolaida pradeda galioti kovo 13 d. nuo 00:00 val. iki 23:59 val. Kelionės trukmė yra ribota, nuolaida taikoma bilietams, kelionę baigiant iki 2018 m. gegužės 31 d. Kelionės bilietus galima įsigyti tik wizzair.com svetainėje ir aviakompanijos mobiliojoje aplikacijoje.

 

 
 
Bendrinti