Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2018-03-13 11:46:25

Izraelio ambasada tęsia prasmingą bendradarbiavimą su organizacijos „Gelbėkit vaikus" dienos centrais

Pranešimas spaudai
2018 03 13

Izraelio ambasada tęsia prasmingą bendradarbiavimą su organizacijos „Gelbėkit vaikus" dienos centrais
Vilnius (2018 m. kovo 13 d.) - Izraelio ambasada tęsia bendradarbiavimą su organizacijos „Gelbėkit vaikus" dienos centrais. Žymint 2018-ųjų metų pradžią, 300 vaikų iš visoje Lietuvoje įsikūrusių "Gelbėkit vaikus” dienos centrų gavo kvietimus apsilankyti Vilniaus VICHI vandens parke. Kvietimai galioja iki š. m. gegužės pabaigos.
 
„Jaučiame, jog per šiuos beveik trejus metus draugystės, kartu įgyvendinant įvairius projektus, ryšys tarp mūsų ir "Gelbėkit vaikus” organizacijos vis stiprėja, ir mes nuolat galvojame, ką dar galėtume padaryti šių gabių ir šviesių vaikų labui. Ši nauja iniciatyva yra ne tik pramogų diena vandens parke ir vasaros blyksnis žiemos metu, bet galimybė vaikams patirti tai, ko jie dar nebandė savo gyvenime. Mes tikimės, kad ši nauja patirtis juos pradžiugins ir geros emocijos išliks tikrai ilgam. Esame tikri, jog vaikams labai svarbu pramogauti kartu, tai nemažiau svarbu nei mokslai, tad tokias iniciatyvas ketiname tęsti ir ateityje", -  sakė Izraelio ambasadorius Amir Maimon.
„Gelbėkit vaikus" direktorė Lietuvoje Rasa Dičpetrienė pažymėjo: „Kiekviena nauja patirtis atveria vaikui visą naują pasaulį, ir turime suvokti, jog vaikai iš mažesnių miestelių, iš socialiai remtinų šeimų, dažnai turi žymiai mažiau galimybių dalyvauti daugumoje veiklų, nei jų bendraamžiai Vilniuje ar Kaune. Tokiems vaikams ši kelionė yra sena svajonė, kuri mūsų draugų - Izraelio ambasados dėka pagaliau išsipildys. Tai nuostabu."
Izraelio Ambasada dėkoja už nuoširdžią pagalbą Izraelio bendrovei „TEVA Lietuva", kuri palaikė šį ir nemažai kitų ambasados iniciatyvų bei projektų.
Nuo pat Izraelio ambasados įsteigimo Lietuvoje 2015 metų sausio mėnesį Izraelio ambasadorius Amir Maimon nuolat pabrėžia vaikams ir jaunimui skirtų projektų ypatingą svarbą. Izraelio ambasada yra inicijavusi ir parėmusi eilę projektų įvairiose vaikų ir jaunimo švietimo, sporto, socialinės ir sveikatos apsaugos srityse, bendradarbiaujant su Lietuvos valstybės institucijomis, akademinėmis ir kultūros įstaigomis, mokyklomis ir nevyriausybinėmis organizacijomis.
Daugiau informacijos: Ana Maizel, ambassador-assistant@vilnius.mfa.gov.il, (8-5) 250 25 02, (+370) 616 85532
 
 
Bendrinti