Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2018-03-14 09:08:55

2018-03-13 Klaipėdos apskr. VPK įvykių suvestinė

 

 

2018-03-13, apie 11.00 val., Klaipėdos m., Taikos pr., prekybos ir pramogų centro tarnybinėse patalpose, pastebėta, kad yra išlaužtos UAB priklausančio kavos ir karštųjų gėrimų automato durelės ir iš šio automato pavogtas monetų priėmimo mechanizmas su jame buvusiais pinigais. Kiek automate buvo pinigų ir kokia padaryta žala, – tikslinama.

 

2017-12-14 Klaipėdos miesto PK užregistruotas vienos mamos pareiškimas apie tai, kad nuo 2017-11-29 jos nepilnametis sūnus nebegali prisijungti prie savo dienyno paskyros. Šeima įtaria, kad prie jos yra prisijungęs pašalinis asmuo. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

 

2018-03-04, 18:20 val., gautas 1987 m. gimusio Tilžės g. gyventojo pranešimas, kad ant užšalusio Malūno tvenkinio Klaipėdoje, ant ledo, rado aprūdijusį daiktą, panašų į revolverį „ME38 Compact-G“. Ginklas paimtas, paskirta užduotis specialistui atlikti jo tyrimą.

 

2018-03-13 Klaipėdos miesto PK gautas 1988 m. gimusio vyro pareiškimas, kad 2018-03-11 Klaipėdoje, naudodamasis elektronine bankininkyste, į moters sąskaitą pervedė avansu 200 eurų už traktorių „Belorus MTZ82“ pagal skelbimą interneto svetainėje. 2018-03-13 telefonu paskambinus skelbėjui ir paprašius parodyti traktorių, pašnekovas padėjo ragelį ir į skambučius nebeatsako. Dėl sukčiavimo nukentėjusiajam padarytas 200 eurų nuostolis.

 

2018-03-13, apie 16 val., Klaipėdos rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus tyrėjai Klaipėdos r., Priekulės sen., Derceklių k., Nidos g., sustabdė automobilį „Opel Astra“, kurį vairavo 1992 m. gimęs vyras. Keleivis, gimęs 1995 m., rankose laikė tabako pakuotę, kurioje buvo suktinė su galimai augalinės kilmės narkotine medžiaga. Apžiūrėjus automobilio salono vidų, tarp priekinių keleivio ir vairuotojo sėdynių, peleninėje, buvo rasta servetėlė su apelsino žievelėmis, kuriose buvo folijos gabaliukas su tokia pat augaline medžiaga.


Sioje zinuteje ir (ar) jos prieduose pateikiama informacija skirta naudoti istaigos viduje ir jos turinio atskleidimas gali buti ribojamas. Ji yra skirta tik adresatui. Jeigu zinute adresuota ne Jums, Jus neturite teises sios zinutes ar jos priedu kopijuoti, platinti ar kitaip perduoti ju turinio kitiems asmenims, tokiu atveju prasome Jusu nedelsiant pranesti apie tai sios zinutes siuntejui - informuoti ji telefonu ar elektroniniu pastu, o sia zinute ir visus jos priedus istrinti is savo sistemos. Is anksto dekojame.

This message and/or it's attachments are designated for internal use only and may be privileged or otherwise protected from disclosure. It is for the exclusive use of the intended recipient. If you are not the intended recipient you must not copy this message or attachment or disclose, distribute or disseminate the contents to any other person. In such case, please inform the sender of the message by sending an email or a call and delete this message and any attachment from your system. Thank you in advance.




 
Bendrinti