Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2018-03-14 13:48:54

Seime vyks konferencija „Įvaikinimas ir globa: ar įstatymai atitinka realius poreikius?"2018 m. kovo 14 d. pranešimas žiniasklaidai

Seime vyks konferencija „Įvaikinimas ir globa: ar įstatymai atitinka realius poreikius?"

Kovo 19 d., pirmadienį, 10 val., 218B salėje (Seimo III r.) vyks konferencija „Įvaikinimas ir globa: ar įstatymai atitinka realius poreikius?"
Konferenciją organizuoja Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos narė Monika Navickienė kartu su Lietuvos globėjų ir įvaikintojų asociacija.
Renginį moderuos nacionalinio dienraščio „Lietuvos žinios" vyriausiasis redaktorius Ramūnas Terleckas.
Konferencijos tikslas - globos ir įvaikinimo sistemą reglamentuojančių teisės aktų vertinimo kontekste identifikuoti tikruosius globėjų ir įtėvių šeimų poreikius bei kylančius iššūkius. Jos metu Lietuvos globėjų ir įvaikintojų asociacijos atstovai (vadovas Tomas Rimkus ir valdybos narė Inga Veževičienė) pristatys tyrimo, kuriuo siekta identifikuoti globėjų ir įtėvių šeimose reikalingų paslaugų poreikį bei atskleisti vaiko priežiūros atostogų problematiką, rezultatus. Pranešimus taip pat skaitys Seimo narė Monika Navickienė; VšĮ Vaikų ligoninės VULSK filialo Vaiko raidos centro vadovė dr. Jovita Petrulytė; Įtėvių ir globėjų rengimo programos GIMK atestuotas darbuotojas, VšĮ SOTAS psichologas Andrius Atas ir kt.

Prieš konferenciją - 9.30 val. - vyks Socialinių reikalų ir darbo komiteto narės Monikos Navickienės spaudos konferencija.

Konferencijos programa

Registracija į renginį vyksta iki 2018 m. kovo 15 d., el. paštu greta.radiul@lrs.lt. Įėjimas į renginį pagal sąrašą su asmens dokumentu.

Papildoma informacija:
Seimo narės Monikos Navickienės padėjėja-sekretorė
Greta Radiul, mob. 8 683 71 589

Parengė
Informacijos ir komunikacijos departamento
Spaudos biuro vyriausioji specialistė
Asta Markevičienė, tel. (8 5) 239 6202, el. p. asmark@lrs.lt

 
 
Bendrinti