Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2018-03-14 16:21:57

Naujas ESO valdybos narys - Ovidijus Martinonis
Naujas ESO valdybos narys - Ovidijus Martinonis

Didžiausios šalyje energetikos įmonių grupės „Lietuvos energija" valdomos elektros ir dujų skirstymo bendrovės „Energijos skirstymo operatorius" (ESO) valdybos nariu, kuruojančiu tinklų vystymo sritį, tapo Ovidijus Martinonis. Tokį sprendimą kovo 14 d. priėmė ESO Stebėtojų taryba.

Iki šiol O. Martinonis bendrovėje vadovavo Apskaitų valdymo departamentui. Atranka į ESO valdybos nario pareigas ir Tinklų vystymo tarnybos direktoriaus pareigas buvo paskelbta po to, kai iš jų sausį pasitraukė Rytis Borkys. Tinklų vystymo tarnybos direktoriaus pareigas O. Martinonis eis nuo balandžio 3 d.

„Tai - naujas etapas ir didelė atsakomybė. Esu pasirengęs tęsti svarbiausius darbus - toliau trumpinti naujų klientų prijungimo prie tinklų terminus, vystyti santykius su partneriais, plėtoti kasmet augančias investicijas", - sako O. Martinonis.

O. Martinonis yra sukaupęs daugiau nei dešimties metų patirtį telekomunikacijų bendrovėje. Pastaruosius metus jis sėkmingai vadovavo ir organizavo daugiau nei 400 žmonių darbą ESO Apskaitų valdymo departamente, kur formavo elektros ir dujų apskaitų valdymo strategiją ir užtikrino jos įgyvendinimą.

Be generalinės direktorės ir valdybos pirmininkės D. Andrulionienės ir O. Martinonio, valdyboje šiuo metu dirba Finansų ir administravimo tarnybos direktorius Augustas Dragūnas, Tinklų eksploatavimo tarnybos direktorius Saulius Vaičekauskas ir Paslaugų tarnybos direktorius Ignas Pranskevičius.


Daugiau informacijos:
Akvilė Adomaitytė
Atstovė ryšiams su visuomene    
Mob. (+370) 684 12130
El. p. akvile.adomaityte@eso.lt
 
 
Bendrinti