Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2018-03-27 16:42:35

Kaskart vis daugiau kėdainiečių dalyvauja kraujo donorystės akcijoje

Kovo 22 d. Kėdainių rajono savivaldybės administracijos pastate vyko neatlygintina kraujo donorystės akcija, kurią organizavo Nacionalinis kraujo centras. Akcijai liko neabejingi ir darbuotojai, ir miesto gyventojai. Pastebima, kad kas mėnesį sulaukiama vis daugiau kraujo donorų.

Rajono vadovas Saulius Grinkevičius inicijavo, kad kas mėnesį Kėdainių rajono savivaldybės pastate būtų  organizuojamos kraujo donorystės akcijos. Džiugu, kad kraujo donorystė tampa tradicinė ir tokias akcijas būtina rengti kuo dažniau.

Rajono vadovas kviečia ne tik kėdainiečius asmeniškai, bet ir įstaigų, įmonių vadovus bei darbuotojus prisijungti prie kraujo donorystės akcijos, tapti jos globėjais.

VšĮ Nacionalinio kraujo centro Panevėžio filialo donorų organizatorius Donatas Šniutė patikino, kad kraujo donorystės akcijas būtina organizuoti kas mėnesį.

„Visada labai didžiavomės kėdainiečių noru padėti ir jų aktyvumu. Kėdainių krašto žmonės tikrai nėra abejingi nelaimėms ir skuba padėti. Jau lapkričio mėnesį mes, dalyvaudami projekte „Kauno regionas gali“, pastebėjome, jog projektą reikėtų pervadinti į „Kėdainių rajonas gali“. Labai džiaugiamės galėdami bendradarbiauti su Kėdainių rajono savivaldybe ir mums svarbus teigiamas rajono vadovo Sauliaus Grinkevičiaus požiūris“, – sakė D. Šniutė.

Kovo 22 d. kraujo paaukojo 37 kėdainiečiai.

Visiems, davusiems kraujo, buvo įteiktos Nacionalinio kraujo centro ir Kėdainių rajono savivaldybės mero S. Grinkevičiaus atminimo dovanėlės.

Kita kraujo donorystės akcija vyks balandžio 17 d.

Kėdainių rajono savivaldybės informacija
 
Bendrinti