Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2018-04-10 15:14:52

TRIJŲ ASMENŲ ŠEIMĄ PARTRENKUSIAM MOTOCIKLININKUI SKIRTA INTENSYVI PRIEŽIŪRA


Kaunas
2018-04-10

TRIJŲ ASMENŲ ŠEIMĄ PARTRENKUSIAM MOTOCIKLININKUI SKIRTA INTENSYVI PRIEŽIŪRA

Kauno apylinkės teismas trijų asmenų šeimą partrenkusiam 31-erių kauniečiui I. V. skyrė intensyvią priežiūrą. Šis vieną mėnesį privalės dėvėti elektroninį stebėjimo įtaisą ir negalės išeiti iš namų, išskyrus teismo nutartyje nurodytus atvejus.

Jis įtariamas 2018 m. balandžio 8 d. Kaune, išgėręs ir neturėdamas teisės vairuoti motociklą, kuri iš jo buvo atimta 2013 m., partrenkė pakelėje stovėjusią trijų asmenų šeimą. Jam nustatytas 3,16 prom. girtumas. Įtariamasis vairavo Lietuvoje neregistruotą motociklą KTM.

Taip pat jis įtariamas 2018 m. kovo 27 d. Kaune, Krėvės prospekte, neblaivus vairavęs automobilį „Volkswagen Golf". Jam nustatytas didesnis nei 1,5 prom. girtumas.

Teismas, spręsdamas klausimą dėl kardomosios priemonės skyrimo, atsižvelgė į tai, kad įtariamasis I. V. turi darbą, nuolatinę gyvenamąją vietą. Prižiūri kartu gyvenantį neįgalų tėvą.

Iš ikiteisminio tyrimo duomenų matyti, kad I. V. jokių ryšių užsienyje neturi, todėl nėra pagrindo teigti, kad įtariamasis gali išvykti ar pasislėpti.

Taip pat nėra duomenų, kad I. V. buvo paskelbta paieška ar kad jis anksčiau būtų pasislėpęs nuo ikiteisminio tyrimo pareigūnų, prokuroro ar teismo.

Teismas įtariamąjį įspėjo, kad jei jis pažeis intensyvios priežiūros sąlygas, jam gali būti paskirta griežtesnė kardomoji priemonė suėmimas.

Ši nutartis per septynias dienas gali būti skundžiama Kauno apygardos teismui.

Cituodami arba kitaip platindami šią informaciją, nurodykite informacijos šaltinį.
 
Kontaktai žiniasklaidai
Vaida Bytautė
Kauno apylinkės teismo pirmininko
padėjėja (ryšiams su žiniasklaida ir visuomene)
Tel. 8 37 466 200
Mob. tel. 8 645 14 033
El. p. vaida.bytaute@teismas.lt
http://kat.teismai.lt/lt/kauno-apylinkes-teismas.html


 
 
Bendrinti