Pranešimai spaudai

Grįžti į pranešimų sąrąšą Viskas  Politika  Verslas  Teisėtvarka  Kultūra  Sportas  
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2018-04-10 15:20:14

Drąsiausi, stipriausi ir vikriausi Lietuvoje – Papilio (Biržų r.) moksleiviai

        Kovo 30 d. Rokiškio r. Juodupės gimnazijoje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo mokyklų estafečių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ finalinės varžybos. Jose dalyvavo Papilio pagrindinės mokyklos komanda.

      2005 metų gimimo ir jaunesnių amžiaus grupėje papiliečiai varžėsi su dar trimis pajėgiausiomis komandomis iš visos Lietuvos. Įtemptoje kovoje Papilio mokyklos komanda išlaikė gerą varžybinį tempą ir septynias estafetes iš aštuonių baigė pirmi arba antri. Papiliečiai džiaugėsi, kad nei vienoje rungtyje nebuvo paskutiniai. Susumavus rezultatus išaiškėjo, kad pastangos treniruočių ir varžybų metu nenuėjo veltui – Papilio pagrindinės mokyklos komanda surinkusi 13,5 taško tapo varžybų čempionais. Ji aplenkė Ukmergės r. Taujėnų gimnazijos (19 taškų), Kėdainių r. Akademijos gimnazijos (20,5 taško) ir Plungės r. Platelių gimnazijos (27 taškai) komandas. Varžybų atidarymo ir uždarymo metu papiliečiai pasipuošė Papilio ir Biržų vėliavomis. Rungtynes stebėjo Biržų r. savivaldybės meras Valdemaras Valkiūnas. Jis pasveikino varžybų dalyvius ir dalyvavo apdovanojimų ceremonijoje.

      Papiliečiai labai džiaugėsi pasiekimu, kuris buvo graži Velykinė dovana sau, artimiesiems ir mokyklai. Pirmą kartą ne tik mokyklos, bet ir rajono sportinio gyvenimo istorijoje šios amžiaus grupės "Drąsūs, stiprūs, vikrūs" komanda kaimo vietovių mokyklų respublikinėse žaidynėse iškovojo čempionų titulą. Komandą ruošė kūno kultūros mokytojas Gytis Aukštikalnis. Jam padėjo mokytoja Vita Januševičienė. Komandinę dvasią nuolat palaikė mokyklos direktorius Eugenijus Januševičius.

 

 

 

Biržų rajono savivaldybės informacija
 
Bendrinti